Dieta

zobrazeno 789×

Vložil(a): michaela.mrna, 19. 4. 2022 23.53

Znáte tuto keto dietu z ketodiet.cz. Jakou s ní máte zkušenosti? :-)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 27. 3. 2024, 20.26

Za mě chia shake. Objednávám si tam ráda šejky. Jím vlastně úplně normální jídla, ale místo svačinek si sem tam dám šejk, protože kvůli práci hodně jezdím autem, takže pro mě je tohle naprosto ideální. objednávám to teda přímo na jejich stránkách https://chiashake.cz/

Betuska12, 29. 2. 2024, 21.43

Já potřebovala rychle zhubnout před svatbou ale zároveň jsem hledala něco co nebude drastické abych si váhu udržela a byla jsem moc spokojená s KetoDiet, je dobrá, mají dobrý dietní plán, žádný jojo efekt, super recepty, mlsky..

Bertikber, 29. 3. 2024, 22.50

Já teď hledám jak rychle zhubnout před létem a nad touhle dietou právě uvažuju. Můžu se zeptat, kolik jsi zhubla?

moncap8, 25. 2. 2024, 3.12

Mám zkušenosti jenom s ketofitem, byly jsme na něm společně s kolegyní v kanceláři, výsledky za celou dobu jsme měly rozdílné, ale obě jsme zhubly hezky. Já konkrétně 9 kg, chtěla jsem do 10, to se mi podařilo.

Jitulenka, 27. 11. 2023, 18.17

Já teda taky hubnu s Ketodiet, zkusila jsem ji na radu kamarádky a kila jdou opravdu rychle dolů, začala jsem teď i pravidelně každý den chodit aspoň hodinu a půl a už jsem skoro na své vysněné váze navíc mi to chutná a ani netrpím hlady..

helus.karas12, 26. 7. 2022, 23.49

Jo mám Ketodiet je super.. moc mi pomohla nastartovat svoje tělo a opravdu zhubnout Mají moc dobré produkty a hlavně velkou škálu.. myslím že si vybere každý.. mají i dietní plány a výhodné balíčky

Kaaca, 18. 5. 2022, 20.59

Dobrý večer, nosíte na tu yogu nějaké spešl vybavení?

Beatrice, 22. 5. 2022, 16.02

Ahoj ne nic extra není potřeba. Beru si ssebou vodu, dva ručníky, podložku na cvičení, přezůvky a teda jediné co doporučuji dobře volit je oblečení. Já mám vše odtud https://dragonflybrand.com/ oblečení je z elastanu s lycrou a nenasákne potem. Když se zapotím tak nesmrdí takže se v tom i při cvičení cítím celou dobu skvěle

Beatrice, 15. 5. 2022, 16.33

Ahoj mě se povedlo zhubnout pomocí bikram yogy. Stravu jsem si taky upravila ale ne tak že bych měla dietu, jím všechno jen častěji a menší porce. Všecko do šesti hodin. Potom už jen piju vodu. U mě to funguje. Hlavně teda při té yoze hodně spaluju.

petra.konecna13, 27. 4. 2022, 0.00

Já ketodiet znám a dřív jsem měla jejich balíčky.. Balíčky už nekupuju ale ráda tam pravidelně nakupuju random věci jako jsou tyčinky, šejky apod.. jsou moc dobré a opravdu to zasytí

Minnie, 24. 4. 2022, 8.07

Osobní zkušenost nemám ale recenze moc pozitivní nejsou.

V007A, 23. 4. 2022, 15.22

Nebrat, nežrat, cvičit!!! 😄

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů