Darování vajíček

zobrazeno 3474×

Vložil(a): IvčaSemi, 26. 1. 2021 14.50

Měla bych dotaz na ty, kterých se to týká a mají s tím zkušenosti. Ráda bych šla darovat vajíčka, ale nejsem si úplně jistá s výběrem kliniky. Vyhlídla jsem si dvě, tak zjišťuji co nejvíce informací a zajímalo by mě, na jaké klinice jste byly vy ? Proběhlo všechno v pořádku a byly jste s přístupem lékařů spokojené ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Janinka23, 13. 9. 2023, 22.20

Ahoj, já mám osobní zkušenost s IVF ve Zlíně. Jak už bylo zmíněno, jsou to opravdu profesionálové na správném místě. Už po první konzultaci byly všechny moje obavy pryč. Velmi příjemný a empatický personál, všechno mi dopodrobna vysvětlili a zodpověděli moje dotazy. Co se týče samotného odběru, u mě proběhlo všechno v pořádku, žádné komplikace. Zkus mrknout na jejich stránky ( https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek ) nebo tam zavolej.

Kajka Janikova, 24. 9. 2023, 21.04

Jéé, my tam taky byli a naprostá spokojenost. Četla jsem na kliniku hodně pozitivních recenzí a po vlastní zkušenosti - opravdu můžu jenom souhlasit. Za mě taky určitě IVF ve Zlíně ..

AndulaK, 25. 2. 2024, 22.33

Holky, taky jsem na této klinice darovala a byla jsem u nich moc spokojená. Nabízí fakt perfektní péči, vše je bezbolestné a taky jsem od nich dostala kompenzaci 33 tis. jako náhradu všech nákladů, které mi v souvislosti s darováním vznikly.

Alexx, 31. 7. 2023, 19.23

Já sama docházím už na druhou kliniku, bohužel Na první se nedařilo, nelíbilo se mi tam, nevěřila jsem jim A jsem moc ráda, že jsem do změny šla. Na původní klinice jsem se fakt trápila (byla to klinika při FN). Nemyslela jsem na nic jiného. Teď jsem v klidu, chodím na repromedu v Ostravě a jsem spokojená. Oni se tam starají moc hezky a vyšetření mě nestresují.

leja1989@seznam.cz, 25. 6. 2023, 23.24

Já teda osobně zkušenost nemám, ale kamarádka vím že byla na klinice ve Zlíně a moc so ji pochvalovala

Laurel456, 1. 2. 2023, 16.57

Ahoj, a co třeba kouknout na kliniku repromeda. Já jsem tam byla, mají super kompenzaci pro dárkyně A péče skvělá. Já jsem tam byla naprosto spokojená. Uvažuji, že bych šla ještě jednou.

vilina, 26. 7. 2022, 9.39

Já myslím, že to je na každé, jestli se rozhodne, ale hlavně musí zvážit, jestli to zvládne psychicky.

Annazel, 22. 2. 2022, 23.23

Nejlepší a nejprestižnější klinika jaká může být je IVF Zlín, byla jsem na ní a je skvělá.. doporučuju ji všem známým

helus.karas12, 26. 7. 2022, 23.06

I já byla na klinice IVF Zlín Suprová a prestižní klinika, jsem ráda že jsem šla zrovna tam

Alenacap45, 29. 5. 2023, 23.45

Také jsem byla právě tady.. a je to opravdu super klinika

romana.novak5, 27. 12. 2021, 13.26

Já jsem byla na klinice https://www.ivf-zlin.cz/ a rozhodně super klinika, byla mi hodně doporučovaná u známých atak a jsem ráda že jsem šla na tuto kliniku, je to tam opravdu bezva

Misacek, 3. 1. 2022, 11.53

Ahoj, koukala jsem na tu IVF kliniku Zlín a oni mají docela zajímavý kompenzační program, že?

zuzkabul, 29. 4. 2023, 21.26

takhle klinika je skvělá, také jsem na ní byla darovat vajíčka a pak šla i na doporučení moje kámoška a také byla hodně spokojená ..

Soniiiciii, 3. 12. 2021, 19.25

Holky, tak jsem se taky nanominovala na tu IVF Kliniku Zlín. Zatím za sebou máme první kontakt a jsem objednaná. Tak jsem zvědavá, ale první dojem super.

petra.konecna13, 29. 11. 2021, 13.17

Rozhodně za mě mohu doporučit kliniku https://www.ivf-zlin.cz/ je opravdu špičková! přečti si recenze je opravdu nejlepší a každého koho znám kdo na ní byl včetně mě byl spokojený

Letissie, 18. 8. 2021, 20.41

Zajímalo by mě jestli jste si zvládaly injekce aplikovat samy doma ?

Alexx, 30. 8. 2021, 13.49

Na tom nic není. Já jsem byla na IVF Klinice Zlín. Vše mi vysvětlili a v pohodě. Párkrát mi to píchla sousedka zdravoní sestřička, ale jinak jsem to už zvládla sama

Laurel456, 5. 10. 2021, 9.17

No, tak to máš super Když ti někdo pomáhá, je to jednodušší... I jinak ten celý proces trval jak dlouho?

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů