Darování vajíček

zobrazeno 784×

Vložil(a): sestricka1989, 18. 1. 2019 14.16

Chtěla by se zeptat ohledně darování vajíček. Má s tím někdo zkušenosti? Nevíte zda je také v českých Budějovicích? Děkuji za vaše názory

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Olla, 24. 8. 2020, 12.43

Vy co jste byly vajíčka darovat, tak byly jste až potom, co máte už svoje děti nebo i když svoje děti ještě nemáte ?

Sonia, 21. 8. 2020, 21.29

Asi bych si nevybírala kliniku podle toho, jak daleko ji mám, ale dle recenzí a zkušeností pacientek. Darování mám za sebou a určitě co se přístupu a profesionality můžu doporučit tuto kliniku www.ivf-zlin.cz

WeruskaSK

WeruskaSK, 21. 1. 2019, 19.21

podla mna to nie je eticke ani spravne, nic z tychto umelych sposobov vyrabania deti, dieta je dar a nie pravo, vyrobia embrya a potom ich zmrazia, podla potreby rozmrazia, ved to je strasne... vzdy ked idem nieco dat do mrazaku a nie som si ista ci sa to moze alebo nemoze mrazit, tak si smutne pomyslim ze ked sa mrazia embrya /clovek s dusou/ tak potom co riesim nejake jedlo. urobili sme tovar z deti, co sa deje v cine je des, uz sa zahravaju s dna, o chvilu si budeme moct vybrat dieta ako z katalogu...

Cherrynka, 20. 1. 2019, 17.52

Nemám zkušenost, ale spíš bych nešla. Měla bych špatný pocit, že někde běhá moje DNA

slavuska

slavuska, 20. 1. 2019, 13.28

Nešla bych,byla bych se těch hormonů,apod,za to mi žádný peníze nestojí

Aliisha

Aliisha, 19. 1. 2019, 21.31

Netuším, zkus googlit

Minnie, 19. 1. 2019, 16.42

Zkušenost nemám a ani mít nebudu, nešla bych do toho. Ne kvůli dojíždění, ne kvůli hormonům, ne kvůli rizikům. Ale proto, že bych nesnesla pocit že někde jsou děti co jsou moje, jsou mi třeba podobné a já nevím kde jsou, jak žijí atd.

Ketris

Ketris, 19. 1. 2019, 11.30

Zvaz pevne sve rozhodnuti..

Leňulka, 19. 1. 2019, 8.40

Za ty peníze to nestojí a ano v ČB lze třeba Pronatal ale ten na samotný odběr potom posílá do Prahy a nedělají to přímo tam

petralak

petralak, 18. 1. 2019, 23.31

Asi si nejdřív odpověz : na kolik si cením své zdraví, svůj život? .... stojí ti to za ten risk? ... proc ti si starší diskuze.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů