Další antibiotika

zobrazeno 895×

Vložil(a): dadinkamaminka, 23. 3. 2018 9.51

Mamči,tak jsem byla opět u doktora a opět mám nález na průduškách.Dělal mi minulý týden krevní testy a mám to prý dost špatný ten nález. Napsal zas antibiotika a zase protizánětlivý léky,ze kterých se mi motala hlava,když jsem je měla naposledy. Prý,jestli nechci skončit ze zápalem plic,mám ty léky brát,takže je to asi špatný. Jde mi ale o to,že ty protizánětlivý léky mohou způsobovat neplodnost.Píšou to v letáku.Já,jelikož ještě jedno určitě chci,mám z toho strach :( MInule jsem je brala celý týden a ted po třech měsích je budu brát znova. To se mi asi už otěhotnět nepovede vůbec. Nevíte o těchto lékách něco? Jmenují se Dolmina. Já jsem z toho už zoufalá,pořád jsem nemocná a pořád,každý druhý měsíc skončim na antibiotikách :( Mám taky málo vitamínu D,takže mi ještě napsal vigantol. Nechápu,jak můžu mít málo vitamínu D,když každý den piju mléko,jím mléčné výrobky a ještě ho užívám v doplnku stravy společně s omega 3,ven chodím taky... Otěhotnět se snažím už rok a půl a pořád nic.Jím zdravě,pohybu mám dost,váha se ani nehne a těhotenství nikde :( Achjo,omlouvám se za román,potřebuju utěšit :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Veronika Veldová, 13. 5. 2018, 0.27

zkuste k těm antibiotikům alespoň brát wobenzym, který zvyšuje jejich účinnost

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 1. 4. 2018, 12.01

Já si myslí, že by jsi měla přestat myslet na otěhotnění a na starosti a dát si relax, jinak se Ti to bude vracet pořád dokola

vendy.z, 26. 3. 2018, 17.57

To je těžké radit

dadinkamaminka, 26. 3. 2018, 7.02

Maminky jsem zoufalá,dnes je to 4.den co beru poctivě antibiotika,ale nepocituju skoro žádné zlepšení. Kašlu jak tuberák,jednou je to suchý kašel,jednou vykašlávám hleny Mám nepříjemný pocity na hrudníku,když zhluboka dýchám,tak to ve mě občas sípe a nedýchá se mi zrovna nejlíp.Navíc ten druhý den,co jsem byla u doktora mě začalo bolet i v krku a ta bolest přetrvává dodnes. Bud jsem proti atb imunní a nebo to vůbec není bakterie,i když CRP říká něco jinýho Mám na kašel jen bylinný sirup,doktor mi napsal Mucosolvan,nakterý jsem byla v dětství alergická.Jdu k němu,to mi jako zase napíše další antibiotika? Ach jo

vendy.z, 26. 3. 2018, 17.58

mě pomohly zábaly - do mrazáku mokrý kapesník, pak zmrzlý na krk, překrýt igelitem a pak zavázat šálou - každých 20 minut a fakt to pomohlo!

slavuska

slavuska, 26. 3. 2018, 0.53

ono se to někdy ráda vrací, nedoléčí se to úplně, a ve slabý chvilce to propukne, nám se půl roku takhle točila angína doma. máš vyšetřenou štítnou žlázu? ta by mohla souviset s váhou a neotěhotněním

dadinkamaminka, 26. 3. 2018, 6.29

Štítnou žlázu mi vyšetřovali před 2 lety na endokrynologii nebo jak se to píše. A prý v pořádku

Lenča Pešková, 25. 3. 2018, 23.17

to ze jis tolik mléčných vyrobku neznamena ze mas Decka dost. pokud se tak dlouho snazite i ditko tak by se to melo resit uz i jinde nez u gynekologa ne? a co zkusit zmenit doktora? s timhle evidentne nejsi moc spokojena

Žofinka

Žofinka, 25. 3. 2018, 17.21

To je otázka, čím to je, ale bude v tom hrát roli jak imunita tak psychika

Janna, 25. 3. 2018, 13.40

Být tebou, tak bych už zašla třeba na imunologii. To není normální. Jestli to fakt nemáš psychosomatické, jak píšou ostatní.

Mygara

Mygara, 25. 3. 2018, 7.51

možná by to chtělo i nějaké odborné vyšetřen9 i imunologa

dadinkamaminka, 24. 3. 2018, 12.11

Asi zkusim najit lekare, ktery bude duslednejsi a udela mi vic vysetreni, aby zjistil, proc mam porad takove zdravotni problemy. Nechci od doktora porad poslouchat, ze mam zanet prudusek a cpat do sebe kazdy mesic antibiotika Zapomela jsem pripsat zkusenost, kterou mel jeden pan v cekarne s timto mim doktorem. Neustale mu predepisoval leky na prudusky, pry pul roku az nakomec zkolaboval a skoncil v nemocnici, kde mu delali operaci srdce Rikal to v cekarne, kde jsme spolu cekali... Takze to asi nebude uplne nejlepsi doktor

Janako

Janako, 24. 3. 2018, 13.19

To,co pises,mi prijde hrozne zjednodusujici.Takhle to vypada,ze pan zkolaboval kvuli lekum na prudusky,ale uz nepises,s cim pan k tomu dr.chodil,jeho vek,celkovy zdravotni stav,jake dalsi leky bere atd.

dadinkamaminka, 24. 3. 2018, 13.33

To bohuzel nevim, ale rikal to tak, jak jsem to napsala. Pochopila jsem to tak, ze ho poradne nevysetril a ze se lecil na neco jineho nez se lecit mel.

Katka

Katka, 24. 3. 2018, 20.18

máme jednu dětskou doktorku na poliklinice, která je schopná psát dlouhodobě atb 2x měsíčně. Sama odrovnala své dceři v dětství ledviny (velké mn. Atb a vitamínů). Teď ve 30 letech čeká holka na transplantaci ledvin a slinivky.

dadinkamaminka, 24. 3. 2018, 20.28

To je naprosto šílený Snad taky nebudu takový případ

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů