Chlorella a zelený ječmen

zobrazeno 1338×

Vložil(a): Adrianita, 7. 2. 2017 14.18

Před časem jsem psala tady do poradny, protože mě nějakou dobu trápí lupy, ale asi je to chronické, protože mě pořád svědí hlava a nic nepomáhá., takhle mě to nikdy netrápilo. Předtím jsem měla šampón od Vichy, já vím samá chemie, ale zabral. Nesmí se užívat dlouhodobě a po návratu k normální kosmetice se to vrátilo. Pro úlevu mažu kokosovým olejem, používám šampón proti lupům od Weledy, ale nic nepomáhá. Homeopatka mi ještě radila chlorellu a ječmen v čisté podobě. Máte někdo zkušenosti, nevím jaký typ koupit. Jestli tablety, prášek, .... Případně budu ráda za konkrétní odkaz. Na co vše jsou tyto produkty ještě dobré a je třeba je užívat dohromady, nebo stačí jen jeden? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Adrianita, 17. 8. 2021, 16.04

Zázračné potraviny

Gustawka, 13. 8. 2021, 6.39

Piji chlorella, spirulina a ječmen.. posílila se mi imunita a vyčistila se mi pleť

vilina, 28. 7. 2019, 14.12

Piju chlorellu každý den. Kupuji na perla zdravi vito life a mám lepší imunitu.

Žofinka

Žofinka, 27. 11. 2017, 11.15

já měla jen ječmen a to sypký a dělala jsem si z toho pití, ale žádná lahoda to tedy není

NikolaJ

NikolaJ, 12. 8. 2017, 21.31

Mě svědívala hlava po šamponech z dorgerie, tak si už léta kupuji ty co používá kadeřnice nebo přírodní a hlava už nesvědí

Kikinka30, 27. 3. 2017, 12.50

Asi je to jedno, popravde me jecmen ted strasne vadi...

benca, 8. 2. 2017, 20.09

ja mam krem na tvar z chloerelou ale malokrat som ho pouzila, tak este nemozem popisat vysledok

Čertice, 8. 2. 2017, 12.39

Já beru oba. Ale já mám od GW, je to jediný přípravek, který je čistý, bez přidaných věcí. Začala jsem ho brát na alergie. Mám solární, byla jsem hodně osypaná, někdy až do krve a to pomohlo. I na pylovou. Vím že i na ekzémy pomáhá. Ještě jsem zhubla, ale na Váš problém nevím. Když tak Vám můžu poslat číslo na holčinu co o tom ví snad všechno.

Adrianita, 8. 2. 2017, 13.44

Díky, zkusím to a budu vědět. A za kontakt budu ráda, třeba využiju.

Mygara

Mygara, 8. 2. 2017, 12.25

podle mě je jedno, zda prášek nebo tablety jestli je vám to jedno. akorát, když je to sypké, tak více cítíte tu chuť a já osobně ten ječmen nemůžu ani cítit

vendy.z, 8. 2. 2017, 6.57

Chlorellu a ječmen doma používáme, ale spíše na imunitu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů