Bolesti břicha, žlučníku

zobrazeno 717×

Vložil(a): Kanica, 8. 11. 2021 13.13

Ahoj. Máte prosím nějaké tipy aby přestal bolet žlučník? Chytnu tak 5x do roka dost silné křeče do celého břicha, co trvají tak 20 hodin a další tři dny je mi stejně šoufl... Dle ultrazvuku to prý na operaci není, jenže já bych to brala, ale prý mám jetě počkat. Naposledy jsem měla divné bolesti, ne křeče, ale spíš pocit plného břicha a močového měchýře, takže jsem stále lítala na wc, ale moč nikde... jako mužská prostata... při bolesti s emi i špatně dýchalo a dva dny jsem byla ko, sotva jsem vstala. Já se už s bolestmi probudila ráno a myslela jsem, že umřu... nemá tady někdo něco podobného a k tomu zaručený tip, jak si ulevit?? Děkuji.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 10. 1. 2022, 10.10

a je to urcite zlcnik? bola si na endoskopii?

Katka

Katka, 11. 11. 2021, 9.54

A kdy to podle nich na operaci bude? Mezitím přísná dieta.

Kanica, 15. 11. 2021, 22.29

No to nevím... já bych tu operaci i brala, protože mít skoro 2 dny bolesti je hrůza. Je ice pravda, že ty křeče nemám často, ale když už , tak je to na cca 2 dny. Dietu mám, mám zákaz syrovou zeleninu, takže dusím nebo dělám z toho kaši

Katka

Katka, 16. 11. 2021, 9.16

Tak třeba ti to dělá potravina, o které to nevíš. Piš si seznam co jis. Ale tady ta selekce potravin bude na dyl do dalších záchvatů než najdeš shodu co jsi jedla. Já bych dříve taky byla pro operaci, ale podle TČM není dobré brát žádné orgány z těla (ani dělohy, štítné žlázy).

Janna, 9. 11. 2021, 21.29

Když řekli, že to na operaci není, tak bych vyčkala. Asi bych věřila doktorům. Zkusila bych fakt změnit ten jídelníček - úplně vynechat smažené, tučné, kořeněné jídlo, sladké a alkohol. Spíš jíst nízkotučné potraviny... Pokud by ani to nepomohlo, s odstupem času, pak bych to teprv řešila dále.

Kanica, 15. 11. 2021, 22.31

Tak jídlo je u mě myslím ok, já právě jím zdravě a blbý je, že na žlučník mám zákaz syrovou zeleninu, kroupy, které miluji... takže musím vždy tak týden suché ( pak pomalu zpět, ale je to nuda

Evanessa, 9. 11. 2021, 21.23

Asi bych nedala doktorům pokoj a otravovala bych dokud by mě na tu operaci neposlali, pokud to trvá takhle dlouho, tak by s tím měli něco dělat, jinak bych taky prozatím zkusila změnit jídelníček, popřípadě se zeptat ještě v lékárně.

V007A, 9. 11. 2021, 6.20

Zaměřila bych se na to, co to způsobuje, nějaká potravina bude spouštěč. Ale těžko říct, nejsem doktor.

Kanica, 15. 11. 2021, 22.33

To ne, je to vždy náhle a nezáleží, co jsem předtím jedla nebo pila.... já se většinou s tou bolestí již probudím, přitom vždy tak cca 2 hod před spaním nejím, ale piju hořké čaje, takže ze stravy to bát nemůže.. to spíš kameny nebo nevím (

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů