Bolest nohou

zobrazeno 1303×

Vložil(a): LauraI, 5. 9. 2017 16.38

Mohla bych poprosit o radu .. po mateřské jsem se vrátila do práce, opět na 12ti hodinové směny, ale teď už jen noční a to, jak mě příšerně bolí šlapky je katastrofa, nevíte, co by mi pomohlo, abych nohám trochu ulevila ? Bolí mě kolikrát dokonce tak, že přemýšlím, že bych si vzala ibalgin, ale to do sebe cpát pořád nemůžu :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivulín, 20. 9. 2021, 23.46

Na bolest nohou znám jeden takový produkt, respektive celou řadu produktů, které se vyrabí z cbd, takže určitě doporučuji mrknout na toto - https://www.cibdol.cz/nabidky-cbd . Na jejich stránkách se dají najít i nějaké zajímavé nabídky, takže na to mrkněte a posléze mi dejte vědět, jak jste dopadla, protože mne to velice zajímá

Ivana Navrátilová, 17. 12. 2020, 21.24

A netrpíte cukrovkou? Známá měla dost podobné problémy a doktor jí řekl, že má diabetickou nohu, viz. https://www.biomag.cz/diabeticka-noha/ Tyhle problémy mohou v krajním případě zajít tak daleko, že je potřeba nohu amputovat. Tím vás nechci samozřejmě strašit, ale za vyšetření rozhodně nic nedáte.

LauraI, 19. 12. 2017, 11.32

Super , děkuji už jsem objednala ty seax, tak uvidím, jak mi sednou ty a pak se případně podívam po jiných

Sonia, 16. 12. 2017, 14.25

tak to mně zase vyhovovaly vložky od vtr ale to je individuální

LauraI, 14. 12. 2017, 11.39

Díky Silvi za tip, objednala jsem si tyhle, tak snad to trochu pomůže www.vseproboty.cz/katalog/osetreni-a-doplnky-pro-boty/vlozky-do-bot/ortopedicke-vlozky-anatomicke/seax-vlozky-do-bot-anatomics-carbon-1112020

Silvous06, 23. 11. 2017, 21.52

Zkuste se podívat na eshop vseproboty, já od nich sice objednávám krémy a ošetření na boty, ale najdete tu i vložky do bot.

IvčaSemi, 17. 10. 2017, 22.03

Nebo zkuste vložky od značky vtr, já jsem s nima třeba hrozně spokojená a chlap taky.

Olla, 12. 10. 2017, 18.35

Zkuste vložky seax mají je na vseproboty.cz, teď mají novinku Arch Support High arch, přímo tyhle odzkoušené nemám, ale mám od nich jiné tipy vložek a byla jsem moc spokojená.

LauraI, 16. 9. 2017, 21.26

Já vím, že je to otročina, ale jsem ráda, že mi vyšli aspoň vstříc v tom, že chodím jen na noční, kdy vím, že dítě spinká. Minulý týden jsem si koupila ty balea gelové vložky, ale to je děs, vůbec v té botě nedrží, takže jezdí po celé botě. Vendy.z: bohužel musím mít pracovní botky, takže tady na výběr nemám

Fuga

Fuga, 7. 9. 2017, 18.44

gelové vložky do bod, za mě super při zaměstnání, kde stojíte

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů