Bolest kloubů

zobrazeno 451×

Vložil(a): Flora, 10. 1. 2022 14.34

Prosím o radu dost mě bolí hlavně kolena a lokty :(, spíše bych nějaký doplněk stravy nebo já nevím :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

esterka228, 1. 1. 2024, 16.48

Jo to znám taky, hlavně v kolenou, ale i v loktech, jak píšeš ty. Mě nic konkrétního lékař nenašel, tak jsem si sama hledala, co bych mohla vyzkoušet. Zatím delší dobu používám tekutý kolagen který objednávám na kingray a z větší části problémy už ustoupily. Takže v tom budu pokračovat.

Olla, 17. 8. 2022, 11.33

Co jsem začala víc cvičit, tak jsem začala preventivně užívat Move code, abyhc nějakým způsobem předešla poranění kloubů a nemůžu si ho vynachválit. Akorát je potřeba tady ty doplňky brát jak píšu preventivně ne až je problém, ale určitě ho zkus a nějakou dobu ho užívej.

Gabullka, 21. 8. 2022, 20.47

Objednáváš ze sportcode.cz? Mám od nich těch doplňků víc a jsem s nimi moc spokojená. Zaujalo mě to jejich složení, česká výroba a komplet mi to sedlo.

Olla, 22. 8. 2022, 11.41

Ano, ano přesně tak užívám i Calmmag právě kvůli regeneraci a to je taky super věc pro nás cvičící.

MariCerna, 18. 7. 2022, 15.11

Byla jsi s tím u doktora? Nemůžeš to mít artritidu? Jestli to máš dlouhodobě tak bych si s tím určitě zašla.

Kamilaa777, 8. 2. 2022, 19.50

ahoj, pravidelně cvicím ve fitku takže moc dobře vím co to je když bolí kolena. Pomáhá mi kolagen, na trhu toho je spouta. Taťka používá Geloren a nestežuje si. Ja beru Colactin a taky si nemůžu stěžovat. Hlavně to ale musí obsahovat ten kolegen

Jarnice, 12. 1. 2022, 15.13

Myslíš, že to máš z nějaké fyzické aktivity? Zkoušíš i cvičit? Není to z toho?

Minnie, 10. 1. 2022, 19.33

Na tohle jste se už před par dny ptala a odpovědi máte tam.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů