Bezvložková metoda

zobrazeno 1666×

Vložil(a): louskacek2, 3. 8. 2018 22.40

Holky narazila jsem a přičetla několik článků o této metodě menstruace. Znáte někoho kdo to dokáže....mě to přijde nemožné.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

WeruskaSK

WeruskaSK, 22. 8. 2018, 22.29

stres navyse, nerealne, nestoji to podla mna za tu namahu

slavuska

slavuska, 12. 8. 2018, 22.56

slyšela jsme o tom, ale asi bych to nedokázala, ani neznám nikoho, kdo jo

vivianr, 9. 8. 2018, 20.24

Já to zkouším od dneška. Zatím si nejsem jistá, jestli se mi to daří, nebo mám jen slabou menstruaci po nové antikoncepci. Hlavně mi přijde, že to nikde není pořádně vysvětleno. Dopoledne jsem měla vložku špinavou, pak jsem si přečetla něco na internetu a pomohla asi věta, že se musím jakoby otevřít, uvolnit. Od té doby mám vložku čistou, ale pochybuji, že se mi to povede i přes noc, až se mi to spustí naplno. A až půjdu do práce, tak to asi taky moc praktikovat nepůjde.

louskacek2, 9. 8. 2018, 20.41

Já jediné co opravdu pozoruji že když jdu na WC a zatlačim nebo otevru se vyteče ze mě krve více to ano. Ale udržet mezi WC je pro mě nemožné.

vivianr, 11. 8. 2018, 13.22

Teď to mám taky tak. Jak se to spustilo víc, tak to prostě bez vložky nejde ani náhodou. Jediná věc, co musím uznat, že jsem ještě nepoužila tampon, kromě jednoho, který jsem si vzala na nákup.

Evanessa, 7. 8. 2018, 10.44

O tom jsem ani neslyšela, takže neznám...

Petra Schoberová, 7. 8. 2018, 5.34

Slyšela jsem i četla článek ale nikoho kdo by to praktikovat neznám..

Cherrynka, 6. 8. 2018, 20.42

Slyšela jsem o tom, znám to,ale nezkoušela jsem to

kajca, 5. 8. 2018, 20.56

Nepocula som o tejto metóde a vobec si to na sebe neviem predstavit.Mám silnú menstruáciu,to by som len na toalete musela byt celé dni.

jancaan, 5. 8. 2018, 18.30

Neznám nikoho, kdo by tuto metodu prováděl. Ani já jsem o tom ještě neslyšela. Mě děsí i samotný kalíšek..

Katka

Katka, 5. 8. 2018, 19.31

Kalíšku se není třeba bát ;o)

Cherrynka, 6. 8. 2018, 20.43

Já ho chtěla, ale bojím se, že se to vyleje, proteče. to tam musí být cítit ne? Při pohybu atd

Katka

Katka, 6. 8. 2018, 21.13

Si zvykneš, já kolikrát zapomenu, že mám vůbec ms. Pokud to tam dáš správně, tak se to vylít nemůže, to musíš zmáčnout a vyjmout, protéct to může, když není úplně rozvinutý nebo není správná velikost nebo je plný. Na youtube je spousta videí česky i anglicky, jak zandat, jak vyndat, na co pozor. Stejně tak na kalisek.cz je spousta informací, přehled velikostí i se můžeš poradit s provozovatelkami. I youtuberka shopaholic Nicol už si pořídila svůj kalíšek, objevila Ameriku a natočila video ;o)) Jsem netušila, že jsem o 4,5 roku napřed před youtubery

Cherrynka, 6. 8. 2018, 21.30

To není možný, youtubeři ví vždy všechno nejlíp :D .. no me kolikrát stane, že si dám i blbě tampon, to je dost nepříjemné. Ale na kalisek.cz kouknu, docela mě to ted začalo zajímat

Jarka mmm, 7. 8. 2018, 13.43

Zatím jsem po druhým porodu měla jen 2x ms a nějak se s ním nemůžu sžít,pořád protejka ,ikdyz mám pocit,že ho mám správně.

Katka

Katka, 7. 8. 2018, 14.26

2 ms je krátká doba, nemáš nízko čípek? měl by být cca 5 cm od vchodu, jinak jsou speciální kalíšky pro nízký čípek, těžko se pracuje s merulou, tu bych začátečníkům nedoporučila, má jiný tvar, mě malinko taky protíká první 2 dny, ale není to ani na slipovku takže to neřeším, ale koupat bych se s ním nešla, ale to já nechodím ani mimo ms

Jarka mmm, 7. 8. 2018, 20.24

To si nemyslím,že bych ho měla nízko. Obecně mám problém s tím rozvinutim a od toho se to asi odviji dál. Budu na tom.muset zapracovat .

Katka

Katka, 7. 8. 2018, 20.48

Tak zkus jiný sklad. Mě to jde s tím céčkem, když jsem zkoušela jiný, tak se mi taky nerozvine. Taky záleží jestli si ho dáš tím skladem nahoru, dolů, do boku, a každý den se poloha čípku mění, takže co funguje první den, nemusí fungovat i den druhý. Když zasuneš, tak chyť kalíšek za spodek a protoč ho kolem dokola, tak poznáš, jestli je celý rozvinutý. Jinak mě ještě napadá, jestli si ho nedáváš třeba moc vysoko, to mě protíká, já ho musím mít fakt úplně na krajíčku. Může protíkat malý (ale to bys poznala, že máš okolo místo) nebo i velký kalich, který tam nemá místo na rozvinutí a nějak se pokroutí. Nebo někomu pomůže si ho tam dát trošku zešikma..můžeš mít ten čípek bokem, ne úplně ve středu. Těch diskusí, videí a návodů co s protíkáním je na netu spousta, třeba si tam něco najdeš i pro sebe. Někomu padne až x-tý kalich. Taky ta měkkost/tvrdost může být důvod. Já si brala "tvrdší" lunette, že se rozvine bez problémů než třeba měkký yuki.

Jarka mmm, 7. 8. 2018, 22.06

Já mám teď druhej,je to tuším taky lunete. Mě víc vyhovuje jinej sklad, to cecko vůbec. Ty teorie mám načtený,řekla bych,že je teď momentálně problém v mé trpělivosti opět si najít svůj způsob...budu to ještě zkoušet dál,případně zkusím jiný. Mě přijde,že mi uvnitř nepadne,ikdyz je rozvinutej,jako byvh uvnitř byla krivolaka . Jinak dřív mi právě taky vyhovovalo mít ho dost dole,to jsme teď nedávno ale.zkoušela na noc a tak mě to tlačilo (asi do hráze),že jsem.ho musela.vyndat. No musím zkoušet dál no. Jo a bylo pro mě levný ustrihnout tu stopku .

Katka

Katka, 7. 8. 2018, 22.31

Já na noc vůbec nedávám. Stopku mám pryč úplně.

zuzkagodarova, 5. 8. 2018, 16.55

citala som si o tom a aj verim tomu ze je to mozne ale neviem ci to je prakticke, ked niekto musi chodit do prace, fungovat v rodine atd

Cherrynka, 6. 8. 2018, 20.43

Třeba je snad ještě lepší a nevíme o tom ale určitě je ekologičtější a vyjde vlastně levněji, než kupování kupy vložek a tamponů

Fuga

Fuga, 5. 8. 2018, 14.30

já tedy nikoho neznám a ono je i těžko posoudit, zda se do dá zvládnout s každou sílou MS

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů