Barvení vlasů

zobrazeno 536×

Vložil(a): IvčaSemi, 26. 9. 2022 13.23

Měla bych dotaz na vás co si barvíte vlasy, taky je máte potom tak hrozně vysušené? :( Přestat se barvit nemůžu, protože mám šediny, které se mi nelíbí, ale hrozně to odnáší vlasy :/. Nevíte jestli nejsou nějaké masky na vlasy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Dandina, 24. 9. 2023, 12.15

Znám tento eshop, nedávno jsem si nechala prodloužit vlasy metodou Tape. Jsem spokojená, mám teď vlasy, po kterých jsem dlouho toužila.

Sofinaa, 22. 9. 2023, 8.53

Jejich materiál je opravdu kvalitní a z pravých lidských vlasů. Prodloužení vypadá naprosto přirozeně, vlasy si upravuji a ošetřuji stejně jako své vlastní.

Marina, 16. 9. 2023, 13.06

Dívala jsem se na vlasy-levne, nabízí kvalitní materiál z pravých lidských vlasů. Je to pravda?

Sofinaa, 6. 9. 2023, 10.46

Nedávno jsem si ke své spokojenosti nechala prodloužit vlasy takto https://www.vlasy-levne.cz/5-clip-in-40-rovne S výsledkem jsem max spokojená.

krisstaZ, 13. 3. 2023, 17.27

Já jsem dávno vlasy celkově vyřešila clip on páskama, krásně barvu drží, a své barvím henou a jsem spokojená. Vlásky mám z www.hotstyle.cz a supeeer, moc doporučuji

jarcula, 1. 12. 2022, 8.36

Je to tato značka https://www.khadi.cz/ je to nejlepší přírodní barvení.

Andy64, 22. 4. 2023, 10.49

Tyto barvy používám už nějakou dobu a nejen, že krásně obarví vlasy, ale mám je i vyživené , lesklé a krásné. Po chemických bych už nesáhla.

Amuši, 25. 11. 2022, 20.28

A co je to prosím za barvy, že jsou přírodní? To nemůžou tak krýt ne?

jarcula, 12. 11. 2022, 21.27

Já si barvím vlasy přírodní barvou khadi, maminka si s ní barví i šedé vlasy a skvěle kryje.

Kamcca, 31. 10. 2022, 16.43

Ono i to maštění souvisí s nezdravou vlasovou pokožkou, já si vlasy barvením hodně zničila, měla jsem je řídký a nezdravý a už mi nepomohlo ani to že jsem si je barvit přestala. Snažila jsem se to dlouho marně řešit sama a pomohli mi nakonec až na specializované klinice, kdo to taky řeší tak doporučuju clinicalhair.cz

Minnie, 29. 9. 2022, 20.35

Barvím se pravidelně, ne kvůli šedinám ale odrostům, dávám si světlejší blond a nikdy jsem neměla problém se suchými vlasy... Spíš opačný, dost se mi mastí, musím mýt alespoň obden (ideálně každý den) a zkusila jsem všechno možné... Masky na vlasy jsou, ale ideálně se zeptat kadeřnice, co by doporučila přímo na váš tip vlasů.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů