Jakým způsobem jste vaše dítko odnaučili dudlík?

zobrazeno 1969×

Vložil(a): Petra P, 8. 10. 2014 16.49

Náš chlapeček byl do dudlíků poměrně hodně zamilovaný. Měl jich několik "na střídačku". Když se mu však blížil druhý rok a já jsem nedělala nic jiného, než stále odněkud zvedala nebo podávala dudlík, řekla jsem si, že je čas s ním skončit. Malému jsem přednesla příběh o raketě (která byla na dudlíku vyobrazená) - odletěla do nebe. Příběh skvěle zabral a malý několik dní mával směrem k nebi. Jakou zkušenost s odnaučování dudlíku máte vy?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jancaan, 6. 6. 2017, 13.06

Syna bavil dudlík celkem dlouho (téměř do 3 let), i když poslední měsíce jen na usínání. Jsme rybářská rodina, takže syn neměl problém hodit dudlík do řeky rybám, aby si taky mohly podudlat:-)

darzanka, 4. 6. 2017, 17.03

Dcera dudlík vůbec nechtěla. Nadavovala se i na nerozmixované kousky v příkrmu, natož na dudlík. Nejdřív jsem z toho byla nervní, protože když začala plakat třeba v mhd, tak jsem jí neměla honem jak utěšit. Ale aspoň teď nemusíme nic řešit:)

baru86, 17. 5. 2017, 18.52

Syn dudlík nechtěl, tak máme o starost méně

Mygara

Mygara, 20. 4. 2017, 11.25

velký problém jsme neměli, jedno dítko ho vůbec nechtělo a druhé ho mělo občas jen na uspání, takže také bez problému

Pavla T., 15. 3. 2017, 16.20

Syn měl dudlík cca od 3 měsíce do 18m tehdy už s ním jen usínal a přes den jsem ho měla schovaný z dohledu. Ale když ho náhodou našel začal s ním chodit a nechtěl ho dát třeba celý den. A tak jsem řekla dost. Jedno ráno jsem je vyhodila do koše a synovi večer řekla , že jsme je ztratili a nejsou. Chvilku pomrčel a byl klid. Koukala jsem s otevřenou pusou jak jednoduché to bylo.

dadinkamaminka, 6. 3. 2017, 16.17

Jéé my dudlíka vůbec neměli Malý ho plival a cucal raději prst Ale pamatuju si,že já jsem měla dudlíka do svých 5 let A pamatuju si i na ten večer,kdy jsme ho poslali veverkám z okna

horri, 21. 2. 2017, 20.09

My jsme ho s manželem v roce prostě uklidili s tím že se ztratil a bylo. Syn to vzal v pohodě.

Eliška Kozlova, 21. 12. 2016, 13.43

U prvního synka stačila pohádka o zoubkove vile, která mu za něj donesla dárek. Bohužel u dcery je to průšvih je tak ujecena, ze ji ho raději dám než abych ji poslouchala, vím ze je to ostuda, ale nevím co s tím zkoušeli jsme vilu, pohádky, mladšího sourozence, Mikuláše, ale dobrovolně ho dát nechce. Kdyby jen nebyla tak ujecena

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 22.19

Naštěstí jsem nemusela, syna přestal bavit po pár měsících

Pávinka, 14. 12. 2016, 12.39

to je krásné! u nás byl synovi rok a půl z příběhů rozum neměl tak když si ho jednou prokousal tak ho už nedostal bohužel mesíc byl masakr, týden večer brečel cucal vše v postýlce a pak mel rozhozené spaní ale nyní už ok a když má dudu miminko bráška tak ho donese a nedudá

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací