Ako ste odnaucili dieta od cumlika a kedy?

zobrazeno 1171×

Vložil(a): NiFee, 13. 11. 2017 8.18

Zaujmalo by ma ako ste odnaučali svoje deti od dudlika/cumlíka vy. Moja malá cez den cumlik nema už dlho iba na zaspavanie. Ma 1,5roka. Včera sme jej odstrihli cumlik, že je pokazený a dali jej ten. Najprv v pohode no ked si lahla a dala ho do ust(teda chcela dať) spustila strasný rev a trvalo to asi hodinu. Tak sme to nakoniec vzdali. :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Ivana.78, 28. 3. 2019, 21.32

My jsme ho vůbec neměli,takže jsme nic odnaučovat nemuseli.

kajulna, 12. 3. 2018, 22.31

Syn mal jeden dudlík obľúbený a dal ho psíkovi nech si podudle a aj keď dcéra mala vtedy dudel on iný nechcel iba svoj večer trošku mrnčal, ale keďže jeho obľúbený nebol zaspal a už mu nechýbal a dcéra tá ho hodila do pece keď sa kúrilo a večer hľadala ale vysvetlili sme jej, že veď videla ako zhorel, že už nie je bolo trošku horšie zaspávanie potrebovala moju ruku hladkať ale aj to sme postupne odučili keď sa narodil ďalší. A ten cumlík nemal vôbec.

vendy.z, 25. 11. 2017, 20.06

dceru ve 2 a čtvrt - byli jsme u doktorky a ta řekla, že už nesmí, že jí to je vidět na zoubkách. Jakože jí ho dala a dostala za něj polštářek, který jsme jí doma předali. Párkrát fňukla, ale pochopila a polštářek byl dobrá náhrada Prsty si necucala, jak jsme se obávali..... Syn ani nikdy dudlíka neměl, takže jsem ho jen odstavovala.

jitkamety

jitkamety, 21. 11. 2017, 14.31

Dcera ve 2 letech...byli jsme v zoo a dcera ho dala zirafe at neplace

nikolava, 17. 11. 2017, 15.21

21 měsíců, ustříhla jsem špičku dudana a každý den trochu zvětšila, tak mu nechutnal a pak už ho ani držet nepotřeboval. Vše bez slz

Cherrynka, 17. 11. 2017, 9.39

Syn 11m ho má a zatím nemám v plánu ho to odnaučit. Klidně mu ho nechám, dokud nepůjde do školky

jancaan, 15. 11. 2017, 15.29

Syn měl dudlík cca do 2,5 let (poslední měsíce jen na noc). Pak ho sám hodil do řeky rybám. Někomu to trvá déle.

Cherrynka, 17. 11. 2017, 9.39

K rybám to je dobrý

Čertice, 14. 11. 2017, 22.34

U nás je to obráceně, na noc ho nechce, jen venku v kočárku na spaní, tak to nebudu řešit stejně ho za chvilku vyplivne. Já bych ji ho ještě klidně nechala.

annahb, 14. 11. 2017, 8.50

děti ho vůbec nechtěli

Cherrynka, 17. 11. 2017, 9.40

syn ho musí mít hlavně v noci a v kočárku. Jinak přes den si na něj nevzpomene

Janako

Janako, 13. 11. 2017, 21.23

Od deviti mesicu ho syn nechtel, dcera v roce ho zatim ma. vidim to ale, ze tak v roce a pul ho vezmeme.a je asi normalni, ze ho dite jeste chce, ale musi to vydrzet a brzo na nej zspomene.asi bych vymyslela neco misto toho, nahrazku, ktera pomuze o usnadnit.

NiFee

NiFee, 14. 11. 2017, 14.11

Ona zaspí bud v nosici bez cumla alebo v postielke sama s cumlom najradsej by som keby zaspala sama v postielke a bez cula a revu . má rok a pol tiež by som bola rada keby ho už nemala...cez den ho ani nechce ale ked ide spať tak na zaspavanie. Ked zaspí tak ho vypluje.

Janako

Janako, 14. 11. 2017, 18.12

V roce a pul jsem uspavala syna tak, ze jsem u nej lezela a trvalo to, ale usnul i bez dudlika.bud to chce vytrvat nebo ji ho jestechvili nechat azkusit pozdeji.

NiFee

NiFee, 15. 11. 2017, 8.30

No ja mam 6 mesacneho drobca este takže to nieje take jednoduche . vcera som ju uspala v nosici a bez cumlika. Chcem to tak skusit par dni ci na cumlik zabudne alebo nie.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů