Přeočkování v 5 letech

zobrazeno 7743×

Vložil(a): jirsovka, 17. 7. 2016 20.32

Dobrý večer chtěla bych se zeptat zhruba za měsíc jdeme s dcerou na přeočkování na záškrt,tetanus a černý dáviví kašel a nechci aby jí dali klasiku hexa vakcínu a četla jsem že jsou i 2 náhrady a to Adacel nebo Boostrix. Má otázka zní jaký je mezi nimi rozdíl a který je lepší?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 5.31

já bohužel netuším

janulik2008, 6. 8. 2017, 0.15

Môžem otázku, je to síce staršia otázka ale ako sa má malá trz? Sú nejaké zmeny v jej stave od posledneho očkovania? Mám totiž dosť strach po tom čo som tu čítala

Minnie, 27. 7. 2016, 15.18

Taky nás to v listopadu čeká a mám z toho hrůzu už teď. Ovšem ne z vakcíny, dcera byla vždy bez reakce max malinko zvýšená teplota, ale z očkování samotného. Dcera totiž po mě zdědila fobii z jehel a injekcí to bude cirkus...

jirsovka, 27. 7. 2016, 16.17

Tak to máte blbé protože tuhle fobii mám taky a zatím dcera nevypadá že by to pomě zdělila a taky sme to řešily radikálně chodí s ní manžel protože já bych doktorce něco udělala

janicka2, 22. 7. 2016, 13.14

A měla nějaký problém po tom prvním? Synové teda vůbec nic.

jirsovka, 22. 7. 2016, 23.53

přečtěte si předešle konverzace co jsem napsala

Jana N., 20. 7. 2016, 22.47

Můžu se zeptat, jak to dopadlo? Už je dcera přeočkovaná? Pokud měla po prvním očkování tak velký problém, asi bych se poradila s pediatrem nebo ještě lépe s neurologem. Pokud jsou následky po očkování, myslím, že byste neplatila nikde pokutu, pokud by nebyla dcera naočkovaná a měla byste na to papír, že to je ze zdravotních důvodů.

jirsovka, 21. 7. 2016, 11.14

k Neurologovy chodíme a ten papír vám nikdo nedá každý vám řekne že to je nemožné nehledě nato že sem si musela v zahraničí zaplatit speciální vyšetření které to potvrdilo na 100% že to má po očkování na záškrt tetanus žloutenku a černý kašel a vyšetření z ciziny nikdo neuzná a taky sem musela změnit paní doktorku protože mi neustále nadávala že si vymíšlím kraviny a že mé tvrzení není vědecky potvrzené a na to očkování jdem v srpnu tak pak vám napíšu jak to dopadlo a volíme očkovací variantu šetrnější

Jamu, 12. 11. 2016, 6.36

Ja Vam tedy verim a preji mnoho sil!

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.00

Pokud neměla reakce na předchozí očkování, nebude mít ani teď...takže už to nemá cenu tolik řešit (podle mě). Vyhledejte si příbalové letáky a zkuste porovnat, tak jsem to dělala alespoň já. Ale je to čtení....

jirsovka, 19. 7. 2016, 22.06

to jsem udělala včera a porovnávala jsem až do 4 ráno a rozhodly jsme se pro Boostrix je tam mnohem méně těch složek a taky toho hliníku

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.14

Aha, tak to je fajn Držím palce, ať to dopadne dobře

jirsovka, 18. 7. 2016, 21.29

Po prvním očkování má poškozený mozek a v žádné školce mi jí nechtějí vzít posílají jí pro do školky pro postižené.proto volím šetrnější metodu aby nedošlo ještě k většímu poškození .Toto poškození s vysokou pravděpodobností hydroxitem hlinitým který jak je známo mezi jedovaté kovy.

dáša, 19. 7. 2016, 0.17

Můžu se zeptat? Jen mě to zajímá, koukám, že jste i autorka otázky. Vaše dítě má po očkování poškozený mozek a Vy dál chcete očkovat? Můžu se zeptat z jakého důvodu? Ze strachu z nemocí nebo? Děkuji

jirsovka, 19. 7. 2016, 1.56

protože je to povinný a nemám nato abych zaplatila opakovaně pokutu 10000 kč kdby to bylo na mě tak jí nenechám a nechci aby mi holku odnesla sociálka,nehledě nato že každý doktor řekne že to není možné z očkování. já sem si musela zaplatit testy které prokážou jestli její stav je z očkování. A to mohu děkovat andělům že nemá plně rozvinutý autizmus

dáša, 19. 7. 2016, 15.33

Děkuji za odpověď. Vím, že je to povinné. Nicméně mě zajímalo z jakého důvodu to děláte. Můj názor Vám nutit nechci.

Jamu, 11. 11. 2016, 23.36

Uplne me mrazi,kdyz to tady ctu.Je mi moc lito Vasi holcicky.Strasne se bojim o syna,vubec na ockovani jit:(

jirsovka, 19. 7. 2016, 19.53

Klidně mi napište svůj názor už jsem si zvykla že mi lidi nevěří moje dcera v půl roce krásně mluvila hlásky a bum po očkování přestala byla úplně mimo krásně veselí dítě a pak jak když mi jí vymění

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.16

Znám také děti, co mají z očkování velké problémy, já tomu věřím. Osobně znám tři děti, z toho jedno již 6-ti leté myslím dopadne hodně hodně špatně

Jamu, 12. 11. 2016, 6.32

Neni duvod Vam neverit!neveri jen Ti,co si mozna nikdy nsprecetli pribalovy letak vakcin...ja to udelala a ockovani rozhodne budu odkladat co to pujde

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.15

Jéjky, to je síla Ať je to lepší!

Adrianita, 20. 7. 2016, 6.23

To je mi fakt líto. Myslím si ale, když je vážný důvod pro neočkování, nemusíte očkovat. Vím, že např. rodiče nenechávají očkovat dítě kvůli víře, a zdravotní následky jsou dost vážným důvodem. Zkuste to omrknout na netu.

Katka

Katka, 18. 7. 2016, 8.48

Dostali jsme Infanrix. Přestože jsem měla strach a pochyby, nenastal jediný vedlejší účinek ani bolest. Do 6 let jsem to posouvat nechtěla, každé očkování snižuje imunitu, tak aby pak nebyl v 1. třídě zbytečně nemocný.

louskacek2, 18. 7. 2016, 6.18

Tak dceru mi naočkovali automaticky při 5 lete prohlídce. Naštěstí vse v pořádku bez teplot jen kolem vpichu mela delší dobu červený pupínek cca 1,5 cm.

dasza, 18. 7. 2016, 7.41

Automaticky se nedeje nic kdyz nechcete;) ale to uz je na kazdem jaky na ocko ma nazor atd;)

louskacek2, 18. 7. 2016, 16.57

No ona hexu snášela dobře i jako mimino tak jsem neviděla důvod odkládat. A hlavně byla zdraví což kdybych odsunula na podzim nebo zimu by bylo vzdy horší.

dasza, 18. 7. 2016, 6.10

A kolik ma ze v lete chcete ockovat??toto ockovani je mezi 5-6.rokem..tudiz kdyz s ni prijdete den pred 6.narozeninama.staci to..a kdovi jak to bude..treba to posunou...ja teda kluka neockovala.a nebudu...za ty nezad.ucinky mi to neszoji

Katka

Katka, 18. 7. 2016, 8.49

On je nějaký rozdíl mezi očkováním v létě a v zimě?

dasza, 18. 7. 2016, 9.30

Neni..ale lezet ve vedrech s horeckou je smutnejsi nez v zine kdyz je zima a poradne se neda ven;)

Katka

Katka, 18. 7. 2016, 11.32

Naše děti neměly zatím nikdy po žádném očkování teplotu...mají 8,5 a 5 let, proto mě to překvapilo, v čem je léto/zima rozdíl ;o)

Jamu, 11. 11. 2016, 23.39

Vubec proti nicemu jste neockovala?

dasza, 12. 11. 2016, 5.12

Kdybych mohla byt doma a deti me v ms..tak bych neockovala..ale musi do skolky..takze kvuli ms maj zallad co musi mit hexu 2+1 a jednu mmr

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů