Hexa + Prevenar 13 nebo Synflorix

zobrazeno 6631×

Vložil(a): Teryk92, 26. 2. 2019 13.52

Dávali jste očkovat na pneumokoky? Pokud ano, jakou vakcínu jste zvolili a nechávali jste očkovat najednou? Nám doktorka očkování na pneumokoka doporučila (syn už měl zánět středního ucha v šestém týdnu). Říkala, že by naočkovala Hexu a očkování proti pneumokokům najednou - že po tom může být rozladěný nebo mít teplotu - tak ať to má za sebou najednou než ho trápit po čtrnácti dnech znova. Ale četla jsem, že je lepší očkovat postupně. Co si o tom myslíte? Jak to snášel váš prcek?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

vivi182t, 23. 9. 2021, 20.59

Ahoj, očkování snáší každý jinak. Moje první dcera prošla vždy v pořádku bez problému a druhá to snáší hůř. Je mrzutá, unavená a má někdy i zvýšenou teplotu. Což i po očkování někdy bývá. Tady je poměrně pěkný článek. Popsané jak to s očkování miminek https://www.mimikov.cz/magazin/ockovani-miminek/ vlastně je. Ať se rozhodneš jak chceš, držím palce.

Romanka40, 6. 11. 2019, 7.26

My davali prevenar. U druhorozene uz ockovat nebudu

Mygara

Mygara, 8. 3. 2019, 16.50

já bych raději oddělila, reakce může být i nemusí, nebo také může být případně dvojnásobná

porsche, 2. 3. 2019, 13.12

Nechavala jsem ockovat prevenarem a hexa,dcera i syn snaseli dobre,ockovani bylo po 14 dnech

Adelinka, 1. 3. 2019, 15.09

na pneumokoky jsem očkovat nenechávala, nechtěla jsem dceru zatěžovat víc než bylo nutné, po každém očkování se jí rozjel ekzém a pak jsem to dávala jakou dobu dohromady

Žofinka

Žofinka, 1. 3. 2019, 13.16

Osobně jsem spíše pro oddělené očkování a také jsem to tak dělala

V007A, 28. 2. 2019, 19.39

Očkovala jsem jen ty povinné,nic jiného.

Janna, 27. 2. 2019, 20.54

Je pravda, ze kdyby mel nahodou reakci na ockovani, tak nebudes vedet, na kterou vakcinu to bylo, kdyz nechas naockovat najednou. Jinak ja jsem ockovani proti pneumokokum nechtela, ale kdyz tvuj syn uz mel zanet stredniho ucha, tak bych urcite nevahala a naockovat dala. Ale nejspis opravdu postupne, ne naJednou. Prevenar je tusim proti 13 pneumokokum a synflorix proti 10 druhum.

petralak

petralak, 27. 2. 2019, 20.29

Dohromady Hexa a Prevenar, u nás úplně bez komplikací, jak kdyby nic nebylo

Janako

Janako, 27. 2. 2019, 17.07

Dávali jsme dohromady, syn měl trochu teplotu.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů