Darujete věci? Jak vybíráte komu?

zobrazeno 2244×

Vložil(a): Pavla H., 30. 12. 2016 22.54

Chci teď po druhé dceři darovat věci-oblečení,hračky,později i kočár.Ale komu?už jednou jsem "naletěla"paní,která je obratem rozprodala a evidentně nepotřebovala. A ve svém okolí bohužel nebo bohudík nikoho takové nemám. Jak to řešíte Vy? :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ninahorr, 7. 3. 2019, 12.28

Já jeste pro veci co se hodi do budoucna mam toto http://skladovani-profigroup.cz/ prijde mi to jako supr moznost

Žofinka

Žofinka, 22. 12. 2017, 6.27

já dávám do kontejneru buď místní charity nebo do Klokánků

Mygara

Mygara, 6. 4. 2017, 19.58

já dávám charitě, která sídlí v našem městě

Kikinka30, 15. 3. 2017, 7.43

Ja resim na hyperodvoz.cz zde je moznost prodat veci ci darovat charite 😉

Pavla H., 15. 3. 2017, 19.06

Děkuji za tip

vivianr, 5. 1. 2017, 12.38

Pokud nemáte komu dát a bojíte se zneužití, tak bych dala do nejbližší porodnice. Někde jsem četla, že sestřičky po nocích zašívají, aby měly miminkám co dát na sebe. Hezčí kousky bych zkusila prodat, ale v dnešní době při cenách poštovného....... hadříků je všude spousta,...... Do kontejneru na charitu dávám starší věci, co už opravdu nejdou prodat, ale ještě někomu můžou posloužit. Už jsem slyšela, že to pak přeberou a nechají si nebo prodají. Dokonce prý mají někteří udělané speciální háky, s kterými tyhle kontejnery vybírají, i když to vypadá, že se do nich nedá dostat.

Pavla H., 5. 1. 2017, 16.59

Jojo,taky a slyšela a jednou dokonce viděla,jak to přehrabují No k tomu není už pak ani co říct.Jestli to má člověk vyhodit....tady je aspoň nějaká šance,že to dostanou ty pro které je to určeno

Fuga

Fuga, 3. 1. 2017, 17.48

já dávám po rodině, a to co zbyde, dám do kontejneru na oblečení

Leňulka, 3. 1. 2017, 11.56

Některé maličkaté věci po dcerce jsem dala na neonatologii v nemocnici, dcerka je nedonošená a těch maličkých věcí tam mají po málu. Jinak zatím schovávám věci na další dítko, ale třeba kamarádky oblečení buď za pár korun prodají i třeba 5kč za kus, ono to pak odradí ty co mají v plánu co prodávat dál. A nebo prostě hodí do těch sběrných kontejnerů nebo odvedou do dětských domovů, hračky apod. zase se dávají hasičům apod. Ono dneska někomu darovat je také složité, některým není po chuti, že to není značkové, že to má flíček apod. taková maminka ať si shání jinde. Maminka co opravdu v nouzi a pomoc potřebuje tak ocení i oblečení co má flíček, dírku apod. a bude děkovat na stotisíckrát a ne vymýšlet hlouposti kolem

Pavla H., 4. 1. 2017, 18.08

Přesně to si taky myslím

Klier, 2. 1. 2017, 18.33

Bud ma charitu,nebo do detskych domovu,ale uz jsem zazila ze nekdy odmitli proste. A mame ve meste jednu pani,ktera ma organizaci pro maminky samozivitelky,co na tom nejsou dobre a ma je opravdu prokleply,takze i pres ni to jde Jen tak nekomu bych to nedala,ted je to totiz vsude sama podvodnice,ktera vyuziva dobrptu druhych..bohuzel...

Lusesita25, 2. 1. 2017, 18.11

Co jde a chteji tak davam kamaradkam a pak nosim do nemocnice kde Vojta lezel a starali se tam o nej.

Jarka mmm, 1. 1. 2017, 18.17

Azylovy dům,charita...

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 2. 1. 2017, 12.49

U nás dokonce město jednou za čas pořádá sbírku ošacení a pak to přímo jde do azylového domu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů