Kakání venku :)

zobrazeno 3255×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 12. 7. 2018 21.16

Úplně obyčejné a normální téma :) Zajímalo by mě, jak se stavíte k vykonání potřeby dítěte venku. Naše děti dělají bobek i několikrát denně, takže u sebe nosím pytlíky jako pejskaři (tedy někteří). Starší čtyřletý syn už většinou vydrží déle, pokud se mu chce zrovna na nevhodném místě, ale s dvouletým prostě děláme bobek i v rušné ulici, když je třeba a není v těsné blízkosti místo lepší.. Co mám taky dělat jiného? Babička tohle ale vůbec nedokáže pochopit. Tvrdí, že jsme nikdy jako děti nedělali potřebu jinde než doma a tohle nemusela řešit. Nehledě na to, že ona by prý zůstala doma do té doby, než by se vykakal a potom by šla teprve ven.. tak to bychom mohli rovnou zůstat doma zavření neustále.. :D Zajímalo by mě taky, jak to dělají paní učitelky ve školce, pokud jsou na vycházce.. Podle mě je také nenutí za každou cenu dojít do školky.. Proč taky? Řekla bych, že tak do pěti let dítě určitě nejde nutit tohle cíleně zadržovat.. ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Čertice, 7. 8. 2018, 16.02

Kaka všude a taky nosím pytliky nevidím důvod, proč by to mělo někomu vadit. Psi to taky neřeší

WeruskaSK

WeruskaSK, 30. 7. 2018, 16.46

2rocny toto este asi nevie, neviem si predstavit zeby vedel curanie este ako tak , aj to este malo deti v jeho veku je odplienkovanych babicky su stale najmudrejsie a mali dokonale deti, ako inak....

Mygara

Mygara, 20. 7. 2018, 5.48

tak trocha regulace nezaškodí ) ale my kolikrát čůrali do kanálu, protože nikde nic jiného nebylo

Petra Schoberová, 19. 7. 2018, 15.23

Když to přijde tak to přijde já to vydrží m ale mlade občas ne

Nikoll, 19. 7. 2018, 10.15

Dcera tedy kaká jen doma, potřebuj svůj klid teprve týden chodí čůrat na kytičky venku, jinak jsme i na čůrání letěli domů, nebo s nočníkem se někam zavřít aby na ní nikdo neviděl ale tak pokud to po dítěti venku uklidíte tak pokud není zbytí ...

Fuga

Fuga, 19. 7. 2018, 9.34

já se snažím usměrnit, aby to vydržel alespon někam za strom )

Žofinka

Žofinka, 19. 7. 2018, 6.38

Asi mám štěstí, že se nám to stává tam, kde je alespoň kousek trávy:-)

Martaaa

Martaaa, 18. 7. 2018, 6.18

Dělám to taky tak, pokud je možné dojít si někam na kamenný záchod, tak samozřejmě volíme tuto variantu, když není, někam se schováme, děti vykonají potřebu a já seberu do pytlíku.

Marusk

Marusk, 17. 7. 2018, 20.16

Dobre téma k diskuzi. Jsem zvedava jak to budu resit ja. Přijde mi schůdna ta varianta jen proste nechat vykonat potrebu stranou a pak to uklidit.

slavuska

slavuska, 15. 7. 2018, 22.41

naši venku běžně nekakají, jen výjimečně na delším výletě, ale to je v přírodě,tam to neřeším, jen vyberu místo někde dál ood cestičky.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů