Jednorazovky Pants

zobrazeno 1367×

Vložil(a): Eliška Kozlova, 20. 4. 2018 10.16

Maminky (a tatinkove), koukala jsem jak se roztrhl pytel s plenkami typu Pants (navlekaci jednorazovky), používala jsem u dcery a teď i u syna, v prechodove fázi učení na nocnik. Mam zkusenost jen s Pampers (na feedu vyjdou docela levno), ale chci si rozšířit obzor :-) a taky pokud možno usetrit :-) Na doma zkoušíme buď úplně bez, nebo latkovky, ale pořád je to o tom, ze ja musím myslet a vysadit, sám si neřekne (je mu 22měs). Ze zkušeností to nijak nehrotim, nejstarší se naučil brzo, dcera dlouho, takže to nechávám na jejich potřebách ;-) Používáte Pants? Jaké?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Eliiika85, 11. 12. 2021, 10.20

Jeee, já jsem zkoušela fakt hodně plenek, než jsme zjistili, jaké nám sedí. To bylo pořád - nesedí, tlačí, protékají, dermatitida... No, pořád něco...

Misacek, 19. 11. 2021, 12.46

Holky a jaké plenky jste vlastně zkoušely? S čím máte třeba u těch Bambo Nature srovnání?

Alexx, 1. 9. 2021, 20.10

No, je to nejhorší. Hlavně v noci. Dítě pak spí mokré. Kolikrát jsem to zjistila až ráno. Ale musím teda říct, že co máme ty Bambo Nature, tak tento problém nenaslat. Celou noc je prdelka v suchu.

Laurel456, 4. 10. 2021, 16.59

Jo, my máme stejnou zkušenost. Už kupujeme plenky pants a taky právě od https://www.abena.cz/bambo-nature-detske-plenkove-kalhotky/ a s tím protékáním problém nemáme. U jiných značek ten problém byl...

Misacek, 1. 8. 2021, 17.08

Hej, to že ty plenky protékají, to je něco šílenýho... Já úplně šílím, když se tohle stane. Ale jako jo, jsou i kvalitní plenky

Alexx, 30. 6. 2021, 19.53

My jsme je taky zkusili a jako ne... neosvědčily se! Nic nevsákly a hodně protékaly. Kupujeme tyto https://www.abena.cz/bambo-nature-detske-plenkove-kalhotky/ a ty jsou super!

Nikoll, 22. 7. 2018, 10.03

Já pro dceru taky používala Pampers pants, byli super, hlavně když se začla u přebalování kroutit. A taky si zvykala na kalhotky, když chtěla na nočník, jen je stáhla a zase natáhla

louskacek2, 22. 4. 2018, 21.07

My to nepoužívali vůbec. U dcery jsem to dvakrát zkusila pokaždý zrovna kakala nepřejte si to sundavat

Eliška Kozlova, 22. 4. 2018, 21.59

V pohodě, jednoduše se to na boku roztrhne a dál jako s normální plenkou, jediný problém je ze pod Pantsy se špatně maze zadecek mastí, takže pak i hůř otira

Cherrynka, 22. 4. 2018, 10.23

Já je pro syna mám. Mám je ráda hlavně z toho důvodu, že se nemusím piplat s tím, jak těsně mu je přilepit, takhle má podle mě volnější pohyb

Fuga

Fuga, 22. 4. 2018, 9.23

mě přijdou nepraktické, že musím slékat i tepláčky, ale měla jsem jen vzorky pampers

Cherrynka, 22. 4. 2018, 10.23

Mě právě dost vyhovuji, že nikde neškrtí a syn si je nerozlepí, má furt potřebu ty lepítka sundávat

Čertice, 21. 4. 2018, 19.50

Máme teď a doma dobrý, ale na ven nic moc. Musela bych ho celého svléknout. Tak ven beru normální. Nočník zkoušíme,ale to mu je jedno, jakou plenu má

Eliška Kozlova, 21. 4. 2018, 22.44

Ja si právě u dcery libovala, ze Pants si sama stáhne třeba venku, s klasik plenkou to je horší. Navíc při manipulaci ve stoje jsou taky lepší, u klasik musí ležet, aby se nasadily. Ale taky mám obyčejné, hlavně na noc a ráno když vím ze bude kakat.

Cherrynka, 22. 4. 2018, 10.24

Já si je taky chválím. Syn si totiž ty lepítka sundával a ráno se budil bez plíny a postýlka počuraná

Eliška Kozlova, 22. 4. 2018, 13.43

Taky uz zvládnul teď dávám klasik plenky, bodycko a pyzamkove kalhoty, přes body se do plenky nedostane 😀

Cherrynka, 22. 4. 2018, 10.24

Jj, to je jediná nevýhoda. Sundat jdou krásně, ale dát novou, tak jedině fakt svléknout

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů