Bez plínky ven

zobrazeno 1419×

Vložil(a): klarike1, 17. 8. 2016 10.50

Chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti. Minulý týden už dcerka zřejmě uzrála k chození na nočník a pár dní už chodí doma bez plenky. Občas se stane nehoda, ale často se to už podaří plánovitě do nočníku. Jenže dneska začala s tím, že chce jít bez plenky ven. Šly jsme jen nakoupit, tak to byla půlhodinka, takže i kdyby se stala nehoda, jsme hned doma. Ale co když se jí bude chtít venku na velkou? Jak se to řeší, když není poblíž nikde WC? Když bude mokrá, jednoduše převléknu, ale z toho druhého případu mám celkem obavy. Je to taková blbá diskuze, ale já z toho asi neusnu :)

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 18. 11. 2017, 6.32

já bych jí v tom podpořila, kdyžtak hold seberete bobek jako po pejskovi, každá maminka to pochopí a i to tak dělá

Kikinka30, 1. 4. 2017, 12.30

Ubrousky a date venku u stromku,na travu a tak. ...nebala bych se toho

Fuga

Fuga, 20. 12. 2016, 6.13

hodně vlhčených ubrousků .-) a případně posbírat jako po pejskovi

Minnie, 21. 10. 2016, 11.25

Řešila jsem to u dcery, ne kakání ale plíny ven celkově. Je listopadová, zhruba od 2 let a 4 měsíců byla doma bez plen ale venku byl ještě v březnu sníh a já si neuměla představit sundávat rychle kombinézu, punčochy atd a pak kdyby si neřekla včas, tak náhradní kombinézu jsem s sebou fakt netahala ona vzala dcera v pohodě, že doma je nočník, venku plína. Až v létě začala čůrat na kytičky. Ale bobana jsme nikdy ani neřešili dcera na to potřebuje klid, chodí zásadně na záchod, dlouho měla problém i jít ve školce venku se vyčůrá v pohodě, ale kakání ne

vendy.z, 20. 8. 2016, 17.36

Když chce bez plenky, buďte ráda. Stačí náhradní oblečení, igelitový pytlík a žádná ostuda to nebude

dáša, 18. 8. 2016, 17.24

Tak necháte vykakat venku nebo to bude v teplácích..myslím, že kdo má děti to pochopí, když vás uvidí. jinak vzít ubrousky a otřít a pytlík na špinavé prádlo.

klarike1

klarike1, 18. 8. 2016, 18.18

No to si říkám taky, když malá venku dostane záchvat vzteku, to si myslím, že nikdo okolo z těch 50 přihlížejících v obchodě v životě malé dítě neviděl kéž by se tvářili trochu chápavěji

vendy.z, 20. 8. 2016, 17.37

Ale co, stanou se horší věci

Topik2, 18. 8. 2016, 14.21

Lidi okolo nereste...jsou to děti...a vsadím se že plno dospelich to řešili s dětmi stejně...prostě když to na ně přišlo tak se muselo a když není poblíž wc....blbe přirovnání ale pejskari to taky neresi

Zuzka Čtvrtečková, 17. 8. 2016, 22.44

Do trávy, co se dá dělat. Starší chodí vícekrát za den a někdy se stane, že ho to chytne na hřišti a domů to máme daleko. Takže ubrousky, pytlík a hurá ven

klarike1

klarike1, 17. 8. 2016, 22.53

tak asi to bude normální, jen si říkám, jak budou koukat lidi, až půjdou okolo

Zuzka Čtvrtečková, 17. 8. 2016, 22.57

Co se dá dělat.. my to máme domů zhruba 10-15 minut a pak ještě do 3. patra... Když jsme ve městě, kde jsou kavárny a obchody, tak se dá někam zaběhnout. Vůbec se toho nebojte. Kor, když máte malé dítko

vendy.z, 20. 8. 2016, 17.40

Také se nám stalo v ZOO - malý chtěl čůrat na travičku ale místo toho kakal. Ale lidi ani moc nekoukali. Uklidili jsme a bylo to.

Kamila Pecharová, 17. 8. 2016, 21.03

Úplně standardně dělá syn bobek venku téměř denně.. Má totiž celkem problém se zácpou, resp. problém měl, takže jsem ráda, že to jde a nenutím ho čekat domů (je mu 2,5 a bez plenky jsme cca dva měsíce). Dopoledne trávíme venku a on má teď celkem pravidelnou potřebu okolo 10:00 Vezmu ho na holčičku, zajdem za keř a potom to vyhodím někam do koše.. Už jsem poučena a nosím s sebou igelitové pytlíky, jinak kapesníčky, vlhčené ubrousky... Hlavně pokud už doma chodí bez plenky, určitě bych jí nemotala hlavu tím, že venku to do plínky nevadí a doma ano! Znám mnoho případů, kdy si tímto pokazili naučení se na nočník a trvalo jim dost dlouho než toho docílili..

klarike1

klarike1, 17. 8. 2016, 22.32

Děkuji, začínám získávat odvahu

Adrianita, 17. 8. 2016, 22.55

Taky jsme trávily dopoledne venku,ale přes léto se nám to posunulo. Vyspáváme tak do 9,někdy i do 10.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 8. 2016, 18.04

Vzala bych ubrousky a náhradní oblečení a často se ptala, zda nepotřebuje na záchod ...

klarike1

klarike1, 17. 8. 2016, 22.33

Ano, asi tak nějak to budeme muset zkusit

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů