Zoo Hodonin

zobrazeno 2040×

Vložil(a): Lenča Pešková, 1. 5. 2017 20.40

Dneska jsme byli navstivit hodoninskou Zoo a musim rict ze teda katastrofa. Zvirata miniaturni vybehy, klece zrezivele... po dlouho dobe mi tech zvirat bylo hodne lito. Napriklad 5 zeber melo vybeh velky cca 50 x 30 metru. Jen tam lezely, ani se nehybaly. A jaky vybeh mela treba puma... hruza. Betonovy vybeh s par klackama a pneumatikou. Pulka zvirat byla jeste schovana. Za hodinu jsme to meli projity a sli domu. Chapu ze tam ten prostor nemaji ale tohle... takovy maly vybehy... i ta koza mela vetsi vybeh nez puma.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 11. 1. 2021, 11.27

Mně je celkově těch zvířat líto . Jak v těch klecích nebo výbězích většinou jen tak stojí nebo sedí . Ale tak asi jsou na to už zvyklí, hlavně, když nic jiného neznají. My jezdíme s dětmi do zoo několikrát za rok. Nejbližší zoo máme ve Dvoře Králové, tak tam jezdíme nejčastěji . Kromě toho jsme byli ještě v Praze, Brně, Jihlavě a ve Vídni a všude se nám líbilo . Jednou bych se chtěla podívat i do zoo ve Velké Británii. Na ten nápad mě přivedl tento článek o nejkrásnějších zoo https://zajimavaevropa.cz/ze-sveta/navstivte-nejkrasnejsi-zoo-na-svete-jednu-mame-i-v-cesku/ a prý tam mají velké volné výběhy .

elizabethahorova@seznam.cz, 29. 5. 2017, 21.33

Ty jo chudáci tak tam asi ne a která zoo vám připadá v pohodě?

Lenča Pešková, 30. 5. 2017, 7.55

Krasna je Lesna nebo praha. Chystame se do Jihlavy tak uvidime🙂

Třezalka5, 31. 5. 2017, 20.20

My se ted o vikendu chystame do Olomoucke ZOO, tak taky uvidime V Jihlavě jsem taky ještě nebyla, tak pak dejte vedet

Olomouckou neznáme byl tam teď někdo? Jsou tam ji jiné atrakce, jak třeba v Brně lanove centrum pro děti?

Mygara

Mygara, 9. 5. 2017, 15.38

asi moc spokojené opravdu nebudou, ale jsou asi nějaké normy, tak jim to možná stačí

Žofinka

Žofinka, 9. 5. 2017, 10.29

nebyla jsem tam, tak nemohu soudit, ale nevím, jaké mají zvířata potřeby

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 8.34

nikdy jsem tam nebyla, ale ten popis nezní moc lákavě

Lenourecek, 2. 5. 2017, 21.58

Škoda, že jste si to neužili. Ale třeba je tam těm zvířatům i tak dobře

L.janicka.l

L.janicka.l, 2. 5. 2017, 20.08

Taky neznam, tak nemohu posoudit jake to tam je

nikolava, 2. 5. 2017, 19.56

V této zoo jsme ještě nikdy nebyli, tak nemohu posoudit

vendy.z, 2. 5. 2017, 11.44

Zase lepší, když to mají v malém a zvládají to, než kdyby měli hodně zvířat a pak by nezvládali... V Táboře to nejprve bylo také takto malinkaté, pak rozšířili a nezvládli sehnat peníze, museli rozprodávat a hledat kam zvířata umístit....

Lenča Pešková, 2. 5. 2017, 12.37

Jako prostredi tam je krasne, to ano, ale pro navstevniky, pro zvirata bohuzel ne

vendy.z, 3. 5. 2017, 6.20

Janna, 2. 5. 2017, 10.23

V Hodoníně v Zoo jsme ještě nebyli a asi ani nebudeme... Když nemají peníze na údržbu a větší výběhy, tak nemají mít zoo. Mně je těch zvířat kolikrát taky líto. A úplně nejvíc nesnáším cirkusy, tam ty zvířata nemají už vůbec žádný život...

Lenča Pešková, 2. 5. 2017, 12.38

Cirkus je kapitola sama pro sebe. Tak je to hruza

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů