Zápis do mš

zobrazeno 1160×

Vložil(a): KerhartovaK, 17. 11. 2016 9.10

Milé maminky, mám dotaz - dceři budou koncem září 3. roky a já si nejsem jistá se zápisem do mš. Vím, že ji můžu dát zapsat tam, kde má trvalé bydliště, ale můžu ji dát i tam, kde pracuji, popř. do vícero mš? A ještě jedna otázka - odkdy jsou zápisy ? nevím jestli jsem slyšela dobře, že by to od nového roku mělo být celoplošně v jednom termínu...? děkuji za veškeré odpovědi

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 17. 4. 2017, 6.28

dá se dát více přihlášek i jinam, než bydlíte, ale záleží jaká má mš kritéria pro umístění dítěte

KerhartovaK, 17. 4. 2017, 17.40

Jj, už vím - mám vytištěnou přihlášku do 20 km vzdálené obce, kde budeme od července bydlet, než bydlíme teď a jednu přihlášku na Prahu 3, kde budu od pracovat, ale ani u jedné přihlášky nesplňujeme požadovaná kriteria Takže jestli mi ji nevezmou ani v jedné školce, tak se budu muset v práci hodně otáčet, abychom si mohli dovolit soukr.školku

Lusesita25, 23. 11. 2016, 3.27

Jo jo da se zapsat do vicero a pak si proste vybrat.

KerhartovaK, 17. 11. 2016, 16.21

Děkuji všem - asi to tak udělám, zapíšu do třech školek, zkusím se domluvit s ředitelkou a budu doufat. ..

Fuga

Fuga, 17. 11. 2016, 14.57

každá Mš má jiná kritéria, které stanovuje město. a zapsat ji můžeš do více a pak si vybrat, pokud ji přijmou

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 17. 11. 2016, 13.18

U nás je hodně školek a dá se zapsat do více a pak si vybrat, většinou přijmou všichni

Katka

Katka, 17. 11. 2016, 12.13

Můžete zapsat kdekoliv a na víc mš. Bude záležet jaké má která mš kritéria a kapacitu. Netuší někdo, bude-li letos jednotný zápis do zš a jestli opravdu později než býval?

vivianr, 17. 11. 2016, 11.50

Můžete dát do víc školek, ale přednost mají děti s trvalým bydlištěm, takže pokud je pro vás výhodnější město, kde pracujete, dá se to zařídit tím, že se třeba dohodnete s kamarádkou a změníte dítěti trvalé bydliště. Známá to tak udělala. Nevýhodou je pak, že ten prcek nemá tolik kamarádů v místě skutečného bydliště.

nellys, 17. 11. 2016, 11.39

Myslím, že můžete zapsat do více MŠ. A pokud se dobře pamatuji, tak naše paní ředitelka na schůzkách říkala, že zápisy budou někdy v květnu, přesné datum už si nepamatuji

snany, 17. 11. 2016, 9.52

U nás se berou přednostně předškoláci a děti, kteří už mají v MŠ sourozence ( tohle jsou hlavní kritéria). Dítě můžete zapsat do libovolné školky. Také jsem slyšela info o jednotném termínu zápisu do MŠ, ale zatím netuším odkdy bude realizováno.

patricia077

patricia077, 17. 11. 2016, 9.42

Mám pocit, že každá školka to má jinak, co se týče zápisů atd..já dávala dceru zapsat do obou školek ve městě a dostala se všude od prvního září a tři roky jí byly až v říjnu...ale od té doby tam stejně moc nechodí..navíc jsme se měli stěhovat, takže jsem ji dala zapsat rovnou do té vzdálené, protože pro děti jsou změny špatné, jenže se nám stěhování posunulo, takže ji tam musíme vozit autem, pokud teda chodila...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů