XA Výhody tandemového kojení

zobrazeno 301×

Vloženo: 22. 12. 2019 13.42

Jste těhotná a kojíte a přemýšlíte, jak to bude po narození miminka? Nevíte, zda je nutné dítě odstavit kvůli novému sourozenci nebo lze kojit současně?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

novaklen, 24. 2. 2022, 21.53

Musím říct, že hodně zajímavý článek, ale taky jsem ráda, že jsem zvládla jedno díte. Kojit dvě, to už by na mě asi bylo moc. I s tím jedním jsem měla docela problémy, protože jsem dost trpěla na bolestivé bradavky. Tehdy na to nic moc nebylo, ale koukala jsem, že dnes už se na to dají sehnat i různé hojivé náplasti, viz například toto: http://kojenibezbolesti.cz/produkt/multi-mam-compresses/

Aneta Jiřičná Bendiková, 23. 12. 2020, 17.54

hah jsem ráda,že kojím jen jedno,dvě bych nezvládla.

katchenka_7778, 6. 8. 2020, 19.49

Kojila jsem oba syny současně, starší se ze symbolického 1x - 2x denně vrátil k plnému kojení. Zkoušela jsem ho přesvědčit, že mlíčko je pro mimi, ale jen to zvyšovalo jeho žárlení, až jsem ho prostě nechala... A bylo to úplně v pohodě a dneska na to ráda vzpomínám. Odstavili se oba najednou, sami, v necelých 4, resp 2,5 letech. V klidu, přirozeně, bez pláče. Bylo to nádherné období, kromě spousty mazlení jsem si užívala tuny jídla a krásně zhubla!!!

Katka Alex, 6. 1. 2020, 9.38

Synek se sice odstavil těsně před narozením dcery, ale pár měsíců po jejím narození se zkoušel kojit zas. Dovoleno to měl, ale nějak sám po chvíli seznal, že mlíčko nechá miminku. Tak jsem to tandemové kojení tak nějak lehce zkusila. Někde budu mít i foto památku.

Teryk92, 5. 1. 2020, 16.49

O tandemovém kojení jsem již četla ale nikoho kdo by to zkoušel neznám.

Minnie, 3. 1. 2020, 11.54

Když jsem otěhotněla potřetí, byly prostřední dcerce čerstvé 2 roky. Byla kojená. Během těhotenství mi to nebylo příjemné ale odstavit ji se nedalo to by bylo psycho pro všechny. Hlavně nechte v paneláku ječet dítě uprostřed noci klidně 3 hodiny že jo... takže jsem ji kojila ještě asi 4 hodiny před porodem pak ještě přes rok tandem, kdy jsem ale dceru postupně odstavila přes den a měla jen na usnutí večer a v noci. A jak mi to bylo v porodnici vhod když přišla na návštěvu a vysála ze mě ty přebytky mlíka

patricia077

patricia077, 2. 1. 2020, 16.09

Já jsem zažila v porodnici maminku co porodila přišla na návštěvu starší dcerka a kojila obě prý kojila holcinu i pri kontrakcich upřímně to bych nedala 😂

dasza, 2. 1. 2020, 11.56

Dvojky kojí holky okolo mě v pohodě...znám i tandemy starší vs mladší...jedná holka z dědiny dokonce dá cucnout i své 7milete dceři..když chce🤦🤦🤦 no pro mě to není...kojila sem ráda a furt..ale jen do určité doby;)) a rozhodně bych několika dvě zaraz (vyjma dvojčat)...ale já bych si nikdy nepořídila děti s malým věkovým odstupem🤦😂😂😂😂

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů