XA Je třeba se připravit k zápisu či nástupu do školky?

zobrazeno 229×

Vloženo: 30. 1. 2020 13.49

V dubnu čekají maminky předškoláků zápisy do škol, v květnu zase maminky batolat zápisy do školek. Jak se připravit?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Aneta Jiřičná Bendiková, 23. 12. 2020, 17.20

kluci byli šikovní,mno jsem zvědavá na posledního,ale to ještě máme fůru času

snany, 8. 3. 2020, 15.09

Nejstarší ve 4 letech a byla tam jen párkrát, syn byl ve školce jen jedno odpoledne a to na ověření jako předškolák. Nejmladší má 2 roky a budu dělat vše pro to aby měla stejný bezškolkový život jako její starší sourozenci. Ani jedno moje dítě není asociál

všelka, 18. 2. 2020, 8.59

Dcera chodila do školky od tři let, nejdříve jen na pár dní v týdnu a od čtyř pak pravidelně. Školku jsem vybírala i s ohledem na dostupnost svojí, ale i babičky, aby mohla vyzvedávat. Nemocná byla každý rok ve stejnou dobu, až nástupem do školy se to zlomilo. Při ranním loučení ve školce jsem si vymysleli i svůj rituál rozloučení a od té doby, to bylo i bez slziček a do školky chodila ráda.

Fun, 12. 2. 2020, 13.17

Snad to ten nas triletak zvladne:-)

Teryk92, 11. 2. 2020, 16.49

My budeme určitě volit podle dojezdové vzdálenosti. Jsme z vesnice, takže si nemůžeme moc vybírat.

Katka

Katka, 10. 2. 2020, 10.40

Dcera chodila 2 měsíce, bylo jí 4,5 roku. Syn po této "úžasné" zkušenosti nechodil do mš vůbec a boří tak mýty o nutnosti tzv. promořenosti nemocemi. Jako jediný měl teď v pololetí ve 3. třídě zmeškaných 0 hodin. Horečku měl 3x za 9 let 😇

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 2. 2020, 15.42

Je fakt , ze kluk taky neni moc nemocny kdyz neni s detma v uzavrenem prostoru a doufam, ze ani nebude, na hristich toho moc nechytne, i kdyz oleze uplne vsechno

Katka

Katka, 10. 2. 2020, 19.06

No dcera nebyla nemocná první 4 roky a ve školce byla nemocná pořád, jakmile jsem ji ze školky odhlásila, byla zase dlouhé roky bez nemoci ;o)

L.janicka.l

L.janicka.l, 11. 2. 2020, 6.45

Nejhur jsou na tom pry deti mezi tim 2az 4 rokem v te skolce a kdyz pak mezi ne strci starsi co nemocne nikdy neni tak tam je hned, hlavne dnesni deti si neumi dat ani ruku pred pusu

dasza, 11. 2. 2020, 13.57

Holka v MŠ nikdy nemocná nebyla nějak extra..kluk byl nemocný furt i bez školky...ona ta školka není jen o nemocech...

L.janicka.l

L.janicka.l, 8. 2. 2020, 22.37

Mela jsem v planu dat kluka uz minule zari, nakonec pujde az ted. Budou mu v tu dobu skoro 4 tak uz by to mel dat, jen musim natrenovat aby vydrzel beze me

Katka

Katka, 10. 2. 2020, 10.41

Rozumný přístup. Je velký rozdíl, jak to dávají 3 a 4lete děti. 3leteho bych tam nezvládla dát psychicky hlavně já. 😇

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 2. 2020, 15.38

Ja jsem se bala jak to tam da, nemohl prenest to stehovani atd. Takze se chovanim vratil, zacal naschval curat do kalhot. Furt jecel jak nejakej..... a hlavne nam tady nedala doktorka razitko na prihlasku, ze pry nema kartu. Do soboty o skolce nechtel ani slyset, dokud nepotkal na hristi holcicku. Ktera mu vypravela, ze az povyroste bude tam chodit. Kdyby chudak vedel, ze je z druheho konce mesta a pujde do jine skolky. Pry ji miluje

patricia077

patricia077, 8. 2. 2020, 9.47

Šli oba cca ve třech letech, z jakého důvodu no asi proto že maminka šla do práce .-)..školku jsme zvolili dle místa bydliště, i když ze začátku dcera musela dojíždět, protože jsme se tam měli teprve stěhovat, ale nechtěla jsem, aby si vytvořila vazbu na kamarády a učitelky a pak musela zas jinam...ano vedeme...

dasza, 8. 2. 2020, 6.33

Šli oba dva ve dvou letech...kluk El štěstí že sem otěhotněla..a pak tam nemusel..holka tam musela.pac sem šla do prace..ale oni byli tak šikovní a připraveni na školku.ze strčily do kapsy i ctyrletaky....kdybych měla nějaký degany co nic neumí..tak je do MŠ tak brzo nedám a radši zdechmem doma hlady;)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů