XA Jak se připravit na císařský porod?

zobrazeno 275×

Vloženo: 15. 4. 2020 22.18

Nemůžete z jakéhokoliv důvodu rodit přirozenou cestou? Seznamte se s projektem Císařský porod v radosti...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Kamila Nová, 30. 3. 2023, 20.19

Neměla jsem žádnou představu o tom, jak probíhá císařský porod, ale nakonec jsem rodila normálně. Nikdy bych nevěřila, že se budu muset objednat na labioplastiku, ale bolest a nepohodlí, které jsem pociťovala, byly neúnosné. Nakonec jsem dostala odvahu a objednala jsem se na internetových stránkách https://www.labioplastika-praha.cz/. Po zákroku jsem se cítila brzy dobře a hlavně spokojeně.

Aneta Jiřičná Bendiková, 22. 12. 2020, 17.21

3x jsem měla císař,nikdy jsem se na něj nepřipravovala a musím uznat,že je daleko lepší než přirozený porod,teda aspoň pro mě.

Kateřina Fárová, 27. 5. 2020, 20.14

Tak na to se asi připravit nedá, když to přijde, je to.

Teryk92, 26. 4. 2020, 10.56

Na to se má také připravovat? Nemůžu soudit ale oproti přirozenému to musí být pohoda ne? Horší bude asi až následné ,,zotavení".

Jarka mmm, 30. 4. 2020, 21.13

Pohoda 😀, jak pro koho asi.

zuzkagodarova, 25. 4. 2020, 17.34

ja by som radsej prijala cisarsky ako to ake jatky som zazila pri tom prirodzenom, skoro sme obaja zomreli, nikdy sa clovek nepripravy

Jarka mmm, 22. 4. 2020, 9.45

Tohle je tak strašně individuální...Já se na první SC těšila a byla připravena a ...komentář sem raději nakonec smazala, abych nikoho nedesila 😀. Je super byt pripravenej, ale je fajn bejt i pripravenej na to, ze to muže byt jinak, než si to neplánuje .

louskacek2, 21. 4. 2020, 20.13

Můj plánovaný císař ve spinální anestezii je pro mě i po letech jeden z těch příjemných zážitků v životě. První porod naopak nejhorší.

Kateřina Fárová, 21. 4. 2020, 19.16

Tak naštěstí jsem císařský porod nepotřebovala. Ale znám plno maminek co ho postoupily.

patricia077

patricia077, 21. 4. 2020, 13.48

Pravdou je, že nikdy nevíme, jak to dopadne, já mám osobní zkušenost takovou, že mne gynekolog měsíce připravoval na císařský porod, dokonce mi nechal udělat veškerá předoperační vyšetření, byl přesvědčený, že jinak rodit ani nemůžu z mnoha důvodů a když jsem šla k porodu a měla to vše s sebou, tak nakonec jsem po více jak 12ti šílených hodinách rodila přirozeně 4,5 kilovou dceru. Bohužel se to neobešlo bez následků a jsem ráda, že jsme nakonec obě v pořádku!

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů