XA Důležitá role otce

zobrazeno 307×

Vloženo: 4. 9. 2019 12.05

Proč je otec v rodině důležitý a co když chybí nebo zcela selhává? Má význam...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Aneta Jiřičná Bendiková, 27. 12. 2020, 13.45

jsem ráda,že mají kluci super otce a dědečka

Katka

Katka, 7. 11. 2019, 13.24

Důležití jsou i dedeckove, ale každý o vnuky nestojí 😔

jancaan, 21. 10. 2019, 19.25

Synuv otec byl od začátku k ničemu. Naštěstí s ním dávno nežijeme. Se synem hraju fotbal, učila jsem ho jezdit na kole.. muzsky vzor má v dědovi a trenérovi

s.evinka, 6. 10. 2019, 9.38

Mám vedle sebe manžela, který je pro děti prostě báječný. A musím říct, že u našeho 4 letého je už vidět, že tatínek začíná být teď trošku důležitější. Přece jen dělají "chlapské" věci : - )

Nikoll, 1. 10. 2019, 17.19

Taky záleží na otci jak se k výchově postaví. Já mám štěstí a manžel je skvělý otec, bohužel často pracovně pryč. Ale zase znám otce, kteří jsou doma pořád a kolikrát ani neví, že děti mají

Mygara

Mygara, 16. 9. 2019, 18.20

Roli otce opravdu nikdo nemůže nahradit bohužel

Teryk92, 16. 9. 2019, 16.54

Mám to štěstí, že se manžel aktivně podílí na výchově a rád tráví volný čas se synem. Já jsem z rozvedené rodiny, kdy jsme bez táty byli od školky. Do dnes vlastně nevím jaký táta je. Je ale pravda, že povahově jsou si můj muž a táta docela podobní.

Fuga

Fuga, 12. 9. 2019, 7.06

Záleží jestli chlap opravdu funguje a není jako můj tchán, kde stejně vše řeší tchýně

Eliška Kozlova, 10. 9. 2019, 18.07

Náš tatínek byl skvělý, zapojoval se snad do všeho, když jsem musela dceru prikrmovat, byl nadšený, ze i tohle zvládne Myslím ze hodně pomohlo, ze byl u porodu a hned je měl v náručí (bonding), pak už se nebál je chovat Teď po jeho smrti se snaží Matyáš (nejstarší 9let) prebrat jeho roli, ale spíše to vypadá, ze mladší děti jen komaduje Máme dědečky, máme strycky; ale není to ono, opravdu ten vzor milujiciho chlapa chybí

patricia077

patricia077, 10. 9. 2019, 16.50

Otec v rodině má svoji funkci o tom žádná, můj manžel ale například bez otce vyrůstal a až na nějaké detaily dnes nevidím nic, co by ho nějak ovlivnilo, každopádně on sám se dětem věnuje.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů