XA Baby shower

zobrazeno 264×

Vloženo: 6. 5. 2020 22.56

Oslava před narozením dítětem nebo naopak v období šestinedělí. Jak ji zařídit a co od ní očekávat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 27. 4. 2023, 8.34

Tuhle tradici jsem viděla asi jen v televizi v amerických filmech, ale nedávno se mojí sestře narodil syn. Rozhodla se tedy uspořádat rodinnou party na zahradě, takže jsem koupila na internetových stránkách https://www.tentino.cz/nuzkove-party-stany/ dva jednobarevné stany. Překvapilo mě, jak se nám povedlo je snadno postavit a jak jsou prostorné. Vešlo se do nich dostatek židlí a stolů pro všechny pozvané.

Lednice1, 16. 4. 2023, 15.09

Tak o tomto jsem ještě neslyšela, vždycky dáváme dárečky až se miminko narodí, po šestinedělí jdeme na návštěvu a vždy donesu dáreček jak pro maminku, tak i pro miminko. Nejvíce dávám sadu na výrobu odlitku a vždy to má úspěch a zůstane oběma i památka

Okurka1, 24. 4. 2023, 10.03

Kamarádce se má narodit miminko a já právě hledám co jí pořídit a ten odlitek se mi teda jeví jako dobrý nápad, můžeš mě nasměrovat, kde bych se na něj mohla podívat?

Lednice1, 1. 5. 2023, 16.47

Mě se to právě moc líbilo, takže odlitek dávám každé své kamarádce, které se narodí miminko, podívej se stránky vzpominkovyodlitek, tak je kupuji já .

alabud, 3. 9. 2021, 9.55

Já jsem se zrovna před týdnem zúčastnila poprvé takovéto baby shower party a upřímně jsem byla trochu zmatená, nevěděla jsem, jak to probíhá. To že se nosí miminkům dárek jako přivítání na svět, to už je jiná. Každopádně jsem zvolila pro mamku nějakou dobrotu a pro mimčo jsem donesla takový kreativní dárek, který sklidil u všech obrovský úspěch. Objednala jsem z obchodu: https://www.chupeto.cz/darkove-kosiky/ jednopatrový plenkový dort s ovečkou - jemné, decentní a obrovsky kreativní. Mají i dvou nebo třípatrové a košíčky. Líbí se mi i to, že v případě, že si člověk nevybere z nabídky, vytvoří mu nějaký dortík podle jeho představ.

Aneta Jiřičná Bendiková, 21. 12. 2020, 18.58

o těchto oslavách jsem neslyšela a dárky žádné jsme nedostali

Teryk92, 25. 5. 2020, 9.36

Nic takového jsem neměla. Dárky přinesli kamarádi na zapíjení po narození - to jsme byli ještě v porodnici.

jkubeso, 13. 5. 2020, 8.36

Měla jsem u prvního rozloučku v práci, dali mi společný dárek. Sama pro sebe bych takovou oslavu neporadala ani bych nechtěla, aby někdo uspořádal, nejsem moc oslavovaci typ

mikjana, 12. 5. 2020, 20.07

Také jsem ještě o těchto oslavách neslyšela. Tak se budu snažit, abych něco takovéhoto připravila.

Lipi4, 12. 5. 2020, 12.08

Už jsem několika kamarádkám dělala sraz podobný BabyShoweru (vždycky s dortem) a nejlepší zábavou a zároveň dárkem pro budoucí maminku (z mojí strany) bylo/je /bude malování dětských bodýček (vždy jsem brala různé velikosti). Měla jsem připravené šablony na míru budoucím rodičům a každý účastník akce něco miminku na památku nakreslil/obkreslil/vymaloval...... termín jsme většinou zvolili podle počasí a stupně těhotenství ( většinou okolo 7. měsíce) .... Paradox je, že všem kamarádkám jsem ho udělalal a já jsem neměla ani jeden

Eliška Kozlova, 11. 5. 2020, 23.07

My jsme se navštěvovali tak po měsíci od porodu s dárečkem pro mimi i maminku (většinou čokoláda a kojící čaj ) ale s přibývajícím počtem dětí to opadlo. Kamarádce jsem vyráběla dort z osušek a drobností pro miminko, tenkrát to teprve začínal být hit.

jitka46

jitka46, 11. 5. 2020, 22.03

dárky dáváme i tak, žádná speciální oslava se v mém okolí zatím nekonala

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů