Výsledky

zobrazeno 464×

Vložil(a): dadinkamaminka, 5. 10. 2017 15.53

Mamči,dostala jsem první synovy výsledky.Dělali mu krevní obraz a všechno je v pořádku podle doktorky. Nelíbila se jí bulka na krku,tak nás poslala na krev... Jen se teda bojím těch výsledků na tu celiakii,ty ještě nejsou...Neodkážu si představit,že by jí měl mít. Má tady někdo celiakii? Jak to zvládáte? Je to hodně velké omezení? Vím,že to syn nemá ještě potvrzený,ale je lepší se na to připravit dopředu... Ty jeho zácpy musí mít nějakou příčinu...

Sdílejte:   | 
1

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 7. 10. 2017, 15.31

uvidíte, až jak se to vyvrbí, zácpa může být kde co, i to, že nastoupil do školky

Mygara

Mygara, 7. 10. 2017, 5.31

neřešte dopředu to, co není ještě potvrzené....

nikolava, 6. 10. 2017, 19.58

Bratránek to má, ale dnes už je mnohem více možností, než před 20lety. Je to sice dražší, ale myslím, že se to dá nějak zvládnout. Osobní zkušenosti nemám. Držím palce, aby se to u vás nepotvrdilo

Fuga

Fuga, 6. 10. 2017, 19.15

držím palce ať to dopadne dopře, ale zácpa může být i psychická

annahb, 6. 10. 2017, 13.44

zkušenosti vůbec nemám,ale každopádně mu držím palce at všechno dopadne dobře

Katka

Katka, 6. 10. 2017, 11.00

Zácpa je psychika i strava. U celiakie ale bývá naopak průjem a celkové neprospívání (hubnutí nebo nepřibírání).

Janako

Janako, 6. 10. 2017, 14.04

Taky bych spis rekla, ze zacpa neni typicka pro celiakii, i kdyz clovek nikdy nevi...

vendy.z, 6. 10. 2017, 6.49

Celiakii nemám, ale znám lidi co mají. V Čechách prý máme nejlepší zásobení výrobků pro celiakii - lepší než v Německu a Rakousku. Takže zvládnout se to dá, i ceny jsou už díky velké konkurenci u nás lepší....ještě není potvrzeno, třeba je to ok

dadinkamaminka, 6. 10. 2017, 7.19

Jj,nabídka je opravdu široká. Schválně jsem se koukala na eshop,kde prodávají bezlepkový potraviny,abych měla přehled o cenách a mají tam opravdu spousty výrobků...

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 10. 2017, 10.56

Ted uz treba i peny ma regal s bezlepkovou stravou, v lidlu jsem to taky zahlidla

Janako

Janako, 6. 10. 2017, 14.04

To uz je dnes skoro vsude.

dasza, 6. 10. 2017, 5.13

Nemam zkusenosti.jen si myslim ze zacpa je nornalni.kolikrat je to psychicky.a vekem odezni...a nebo to tak ma.a vy z toho delate zacpu...prece nemusi chodit denne na zachod..ja ani kluk nechpdime denne.ani obden.a zijeme.neresime nic a sme ok;)

dadinkamaminka, 6. 10. 2017, 7.08

Včera jsem byla synovi pro glycerinový čípky a v lékárně mi říkal,že taková zácpa už není normální.Syn nechodí třeba i 5 dní a občas ho i bolí břicho. A navíc s tím má problémy cca od dvou let,takže si nemyslím,že je to obyčejná zácpa. Uvidíme,co řeknou ty výsledky,každopádně děkuju za názor

L.janicka.l

L.janicka.l, 6. 10. 2017, 10.55

To muze mit i ze sladkosti,

Janako

Janako, 6. 10. 2017, 14.02

Radeji bych se zeptala u lekare nez v lekarne.jinak si myslim, ze zacpa u deti muze byt spis psychicky problem - dite se napr. stydi chodit na zachod.ale urcite je na miste provest i vysetreni.

Adrianita, 5. 10. 2017, 21.41

Spoustu nemocí má psychosomatickou příčinu a

dadinkamaminka, 6. 10. 2017, 7.18

To je určitě pravda. Uvidíme,co řeknou výsledky no...

louskacek2, 5. 10. 2017, 21.33

Nejdulezitejsi u celiakie je diagnostika - vedet ze nemoc mate + drzet dietu. Pokud celiak nedrzi dietu a nedba na sebe ohled pestuje si do budoucna strasaka v podobe rakoviny strev. Dieta uz dle mne v dnesni dobe lze nastolit zcela v pohode i restaurace umi uvarit. Mam kamaradku celiacku a v pohode.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů