Věkový rozdíl

zobrazeno 1415×

Vložil(a): Ketris, 18. 2. 2019 9.25

Ahoj holky. Zajima me, jaky je podle vas idealni vekovy rozdil mezi detmi. Existuje ten "ideal" ? Ja osobne bych asi nechtela deti o 2 roky, protoze vim, ze sama bych to nezvladla. Vetsi deti prece jen vice pomuzou a uz jsou samostatnejsi..

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

eviluka20, 18. 10. 2019, 12.34

Já mám sestru, jsme od sebe 4 roky a celé dětství jsme se hádali, pošťuchovali. Teď mi je 20 a se sestrou máme snad nejlepší vztah než kdy dřív.

Witchie, 16. 8. 2019, 21.41

Těžko říct, my s bratrem byli 4 roky a celé dětství jsme se hádali. Je to asi hrozně individuální a nedá se říct, co je úplný ideál

Tamka Denkova, 12. 8. 2019, 13.13

Dobrý den, mám mladého přítele asi o 20 let, vyžaduje hodně sexu, máte někdo podobný příběh?

Pavla T., 12. 4. 2019, 0.10

My teda máme ty 2 roky ....... květen 2015, září 2017 a červenec 2019. A za mě pohodička. ....tedy zatím Manžel se sestrou jsou o 2 roky, rozumí si dobře. Můj bratr je o 5let mladší, problém byl jen v mé pubertě jelikož já si chtěla špitat s kámoškama o klucích a brácha tajně poslouchal, ale pak i díky tomu, že zapadl do kolektivu starších a máme mnoho společných přátel se vztah zlepšil a nyní si moc dobře rozumíme

vivianr, 3. 3. 2019, 17.06

Podle mého názoru ideální věkový rozdíl neexistuje. Já se sestrou jsme byli od sebe 5 let a ačkoliv jsem se na ní těšila, tak mě hlídání nebavilo. Věčně jsem poslouchala, že je ideální 2-3 roky. Když to vidím o kolo sebe, tak se děti s tímhle rozdílem věčně hádají a perou. Já mám děti od sebe o sedm let a pro mě to bylo dobré rozhodnutí. Holka mi moc pomáhá, i když občas z donucení. O hračky se rvou stejně jako děti s menším věkovým rozdílem

tersmet, 28. 2. 2019, 9.45

Podle mě je to prostě vždy spíš o situaci a dané chvíli.. uplně bych to neplánovala. Ale za mě je teda lepší trochu větší rozdíl aby byl aspoň chvíli čas na odpočinek

Cherrynka, 26. 2. 2019, 17.53

My jsme s bráchou od sebe je 13 měsíců ségra pak 5 let ode mě a další brácha je o 17 let mladší nevím, jestli je ideál, ale mě jako dítěti vyhovovalo, že brácha je věkově ke mě, hráli jsme si spolu.

WeruskaSK

WeruskaSK, 24. 2. 2019, 20.11

to mas uplne jedno, pre deti je napr ideal 18mesiacov, lebo budu mat k sebe blizko, ale matka sa ide zblaznit, ked su 3 roky tak dlhsie cakaju kym sa budu vediet spolu zahrat, ale matka si lepsie rozlozi sily, vacsi vekovy rozdiel mi pride ze uz nikdy nedozenu, ale to vsetko zalezi od povah, pohlavia a milion dalsich premennych

Fuga

Fuga, 22. 2. 2019, 17.43

Máme odstup čtyři roky a dva ale podle mě záleží i na pohlaví a Na Pořadí děti první druhé a třetí

zuzkagodarova, 19. 2. 2019, 21.38

medzi mnou a sestrou su 3 roky a je to super podla mna, ona ma zase deti po 2 rokoch a tam to vyzera zatial tiez ok decka su partaci ale ideal nikto asi presne nepovie ja mam zatial iba jedno ale na druhe sa vobec necitim zatial

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů