Toaletní stolek

zobrazeno 1422×

Vložil(a): Adrianita, 6. 10. 2019 22.25

Zdravím, mají vaše holčičky toaletní stolek? Dcerce se takové zkrášlující koutky líbí, tak jí chci udělat radost na Vánoce. Ale pořád váhám který. Jsou docela drahé. Případně se dá za pár kaček vyrobit - koupit police v IKEA plus stoličku a zrcadlo, případně doplňky.. Nevím, jak takový koutek předat, leda připravit a zamcit pokojíček, prkna pod stromkem asi moc nepotěší. Máte nějaký nápad nebo konkrétní tip? 😊

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Lucinka.Dvorik, 28. 5. 2021, 17.09

Zdravím, zkuste kouknout někde na bazárku. Už jsem viděla, že stolečky někdo prodává a v pěkném stavu. Případně je možné ho třeba i přetřít na jinou barvu. Mrkněte třeba na Modrý koník nebo něco podobného (https://www.vimvic.cz/firma/modry-konik).

WeruskaSK

WeruskaSK, 10. 11. 2019, 13.09

tak tento minimalisticky stolik

Adrianita, 10. 11. 2019, 21.33

To je podobné, jak jsem psala níže. Po dlouhém zvážení už mám dárek vyřešen a dokonce i doma. Narazila jsem na dětskou skříňku z Moebelix. Je otevírací, se zrcadlem, je tam i šuplík a dvířka a malá polička. A k tomu mám židličku, vše v bílé barvě. Do Ikey bych se jen tak nedostala a doprava stojí 600, což se mi kvůli poličkám, které ani takovou hodnotu nemají, nevyplatí.

WeruskaSK

WeruskaSK, 10. 11. 2019, 22.28

tak super ze si poriesila nakoniec inak, nevedela som odkial si, ci mas ikeu nablizku, mna na tej prerabke zaujala aj farebna kombinacia - modro zlta, u nas maju taku chalani v izbe a tam to bolo pre babu, ale perfektne to vyzeralo

WeruskaSK

WeruskaSK, 10. 11. 2019, 13.08

nedavno som v jednom casopise videla premenu izby z detskej ruzovej na izbu pre velku slecnu a bol tam takyto minimalisticky toaletny stolik, z ikea to je. a pod stromcek keby si dala len zrkadlo? alebo ruz alebo nieco ako napoveda a k tomu zrkadlo a suflicky alebo tu policu a potom to vsetci spolu zostrojite pocas sviatkov. nejde mi pripojit obrazok, skusim dalsi prispevok

Mygara

Mygara, 8. 10. 2019, 21.29

Naše dcera měla jen malé zrcátko se šuplíkem pod tak 20 na 20 které si dala na stůl

Zdeňka S., 8. 10. 2019, 17.35

holky mají takový ten plastový, dostali jsme jej už starší, ale slouží ještě statečně a pořád

NiFee

NiFee, 8. 10. 2019, 14.16

urcite super darček, co ak by ste ho zložili a nechali v spalni a pocas večere by siel niekto na wc a dal to k stromku? pripadne ak byvate v dome zaniest jedlo macke psovi...a rýchlo sup pod stromcek. nam to robili tak že sme sa najedli a sli sme dat mackam a psovi. no to sme bývali v dome. teraz by som to riesila vencenim psa alebo prechadzkou.pripadne pocas večere darceky hodit pod stromcek

klkv, 8. 10. 2019, 12.14

U nás by šlo hlavně o to, aby to mělo šuplíčky a bylo to růžové

Adrianita, 8. 10. 2019, 10.40

Foto z jedné fcb skupinky, jak to vypadá, když se udělá koutek

snany, 8. 10. 2019, 21.46

Perfektní. Já bych police navrtal s tím, že tam bude dávat třeba hračky, knihy a pod stromeček zabalit zrcadlo a další věci a pak dceři říct, že tam by se zrovna hodilo vyrobit dívčí koutek

Fuga

Fuga, 8. 10. 2019, 9.02

A co to smontovat třeba na půdě vyfotit a pak jí tam zavést

Adrianita, 8. 10. 2019, 10.35

Pokud bychom pořídili klasický stolek, tak to po smontovani zabalím pod stromeček. Jde o to, že police IKEA se privrtaji, k tomu zrcadlo a stolička a je to. Zkusím dohledat fotku..

Leňulka, 7. 10. 2019, 20.13

těžko říct, naše 3,5letá do ttakového zkrášlovacího věku ještě nedošla

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů