Tatínková princezna aneb důležitá role našich otců

zobrazeno 278×

Vloženo: 18. 7. 2017 14.24

Myslíte, že naší první láskou jsou naši partneři? Nikoliv. Pokud vyrůstáte v úplné rodině, měl by to být váš otec. Táta s velkým T.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 14. 1. 2022, 11.48

My jsme byly 2 holky a táta se nám věnoval dost, pamatuji na vyprávění pohádek, bral nás na koupaliště, v zimě na boby... Většinou jsme i dostaly co jsme chtěly, v pubertě jsem si nešťastnou náhodou rozbila svůj první mobil, šla jsem to říct tátovi do práce, že kdyby mi volal tak se nedovolá a on na mě odpoledne čekal a šel mi koupit nový, jasně že to není jen o tomhle ale viděl že mě to mrzí tak to pro mě udělal. Ségra to samé. My s manželem máme 2 holky a kluka a nepozoruji, že by jsme dělali rozdíly, manžel si hraje se všemi (spíš ho to víc baví se synem, jelikož syn má ty klučičí hračky, kde manžel kupuje jakože synovi, ale pak si s tím hraje on ale samozřejmě si hraje i s dcerkama, klidně na čajový dýchánek s plyšákama ). V kuchyni mi pomáhají všichni bez rozdílu, všem se věnujeme stejně.

tatínek u každého těhotenství chtěl dceru,bohužel jsem mu jí nedala,ale své 4 syny miluji a nikdy bych neměnila,možná časem zkusíme ještě páté

Žofinka

Žofinka, 6. 6. 2018, 12.30

Naše je vyloženě tatínkovy holčička

Zdeňka S., 17. 8. 2017, 7.28

Já jsem si taky chtěla svého taťku vzít za muže a je fakt že dlouhou dobu jsem s ním srovnávala svého přítele ...než mi došlo, že je každý úplně jiný

baru86

baru86, 12. 8. 2017, 22.44

Mno jo, tatínkovy holčičky, maminčini synáčci )

Lenča Pešková, 2. 8. 2017, 14.06

Prvnich 18 mesicu ke svemu tatovi vubec nesla. Bylo to priserne ale pak se to zlomilo a jsou az na nejake vyjimky v pohode🙂 tenhle clanek mu dam precist🙂

LucieS

LucieS, 30. 7. 2017, 11.13

Dcerka je ještě malá, ale už teď jí tatínek zbožňuje.

Zuzule, 27. 7. 2017, 10.25

jsou to milacci jak se rika tatinkova princezna:-)

mckvak, 26. 7. 2017, 21.15

Jojo u nas je to "Tatanek" maly, dcerka ho uplne miluje, protoze tatinek s ni dela to co maminka nemuze ani videt protoze ma strach aby se jeji princezne neco nestalo. Blbinky, hlouposti ale pro ni je to proste to nej

Mygara

Mygara, 25. 7. 2017, 10.08

u nás je to také tak, taťka si více rozumí s dcerou, ale snaží se i se synem

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů