Syndrom vyhoření: moje zkušenosti a co mě postavilo na nohy?

zobrazeno 285×

Vloženo: 19. 2. 2020 13.54

Chci se s vámi podělit o zkušenost se syndromem vyhoření, která se mi před pár lety přihodila. Možná někdo procházíte něčím podobným a můj příběh vám pomůže.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 3. 3. 2023, 9.47

Syndrom vyhoření je vždycky o nějakém dialogu. Jednak je to dialog člověka se sebou samým a za druhé je to i o tom, že na vás někdo tlačí a potřebujete s ním diskutovat. Já to měl takhle v bývalé firmě, kde mě na pokraj vyhoření dostala vedoucí mého oddělení. Prostě se s ní nedalo domluvit vůbec na ničem. Tak jsem šel na vlastní nohy. Teď vybírám na https://www.inhaus.cz/bydleni/kancelarske-zidle/c-1/ levné kancelářské židle a křesla a zařizuji si vlastní kancelář. A jsem teda naprosto spokojená.

Jana Novotná, 27. 2. 2023, 18.54

Syndrom vyhoření jsem zažila v loni a nebylo to nic hezkého. Nedokázala jsem myslet a práce mi vůbec nešla od ruky. Naštěstí mě firma poslala na skvělý teambuilding ze stránek www.firmsport.cz , kde jsme si s kolegy zahráli různé hry a soutěže, které nám pomohly lépe se poznat a navázat lepší pracovní vztahy. Po této akci jsem se vrátila do práce opět plná energie.

milujici.teticka36, 21. 6. 2022, 10.11

Mám několik zkušeností a dokonce i s recidivou. Je to prostě prevít, který se připlíží v momentě, kdy jste nejnáchylnější vůči vnějším vlivům a tlakům. Chce to prostě vědět, kdy zvolnit. Já jsem třeba brala poslední problém, kdy mi shořel při bouřce notebook jako znamení. Pořídila jsem si HP repasovane notebooky od https://www.malicomputer.cz/notebooky-hp/ na socky a celkově správu webů klientů, ale už třeba nedělám grafiku a raději ji zadávám jedné kamarádce, která ji dělá na full time.

michaela000362, 12. 3. 2021, 13.06

tady je případně online test, nechce to pro výsledek žádný email, hned se zobrazí, ovšem, už když jsem vyplňovala, bylo mi jasný, že to dobře nedopadne , každopádně super, že vás partner hned podpořil a začalo se vše řešit, v mém okolí se bohužel stalo mnoho případů, které skončily alkoholismem nebo trvalým braním léků jeden dokonce sebevraždou, většinou u podnikatelů, kteří z ničeho nic přišli o všechno a ne svojí vinou , tím myslím situací okolo korony,............ ten online test je v tomto článku https://chcibytlepsi.cz/syndrom-vyhoreni-prichazi-pomalu-a-jeste-pomaleji-odchazi/ třeba někomu pomůže se rozhoupat navštívit odborníka

super článek

mikjana, 24. 4. 2020, 13.54

Tak naštěstí se mě toto netýká. Ale klobouk dolů před vámi. Nedokáži si toto představit.

zuzkagodarova, 16. 4. 2020, 8.43

nemam ale myslim si ze dnes je to tak bezne ze s toho aj desim

jitka46

jitka46, 15. 4. 2020, 23.32

Bohužel se to může stát skoro každému. Je třeba si na to dávat pozor a umět odpočívat.

Minnie, 21. 3. 2020, 21.54

Zkušenost naštěstí nemám, ale já jsem nikdy nebyla ,,kariérní typ". Od puberty jsem věděla, že nejdůležitější v životě pro mě bude mít rodinu a děti, to se mi plní dokonale. 9 let v kuse jsem v režimu těhotenství - kojení. A do práce se mi po tolika letech vůbec nebude chtít.

nikolka31, 6. 3. 2020, 16.48

Super članek

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů