Svatba, která málem nebyla

zobrazeno 175×

Vloženo: 15. 4. 2017 15.53

Ne vždy vyjde vše, jak plánujete ...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 31. 8. 2022, 12.33

Tak ono ne vždy vyjde vše podle představ. Když si představím, kolik věcí ruplno během svatebního týdne nám, asi by mi na to počítání nestačily prsty. Ale to nejdůležitější jako třeba svatební fotograf Hradec Králové z adresy https://www.zahalkafoto.cz/svatebni-fotograf-hradec-kralove/ dopadlo. Já jsem si hodně dávala záležet na tom, abychom měli právě kvalitní dodavatelské služby jako catering, DJ, fotograf a tak... Jestli pak budou na stolech tyčinky nebo brambůrky, na tom už nesejde.

Kateřina Kubíková, 14. 4. 2021, 23.46

Krásný příběh! Svatba je krásný den v životě a myslím, že se jen tak nezapomíná. Já bych na tu svoji tedy určitě nezapomněla a velkou zásluhu na tom má i náš svatební fotograf - https://tomgreiner.cz/ - který nám udělal přímo bombastické fotky. Několik jich máme i zarámovaných

tak to je moc dobře,že to nakonec takto vyšlo

Žofinka

Žofinka, 22. 4. 2018, 6.01

Super,že to tak krásně vyšlo

szendrejka, 14. 7. 2017, 23.11

A věřte, že budete spolu napořád ) My s manželem jsme měli taky malou svatbu. Vše jsme si připravili sami, šaty jsem měla z internetu za 900,- manžel měl oblek z bazaru - kupodivu Hugo Boss )), obřad byl v kostele, hostina v upravené garáži u rodičů a jen nejbližší. Minulý měsíc jsme oslavili 7 výročí svatby a pořád jsme šťastní a milujeme se. Mám spoustu kamarádek, které měly "mega" svatby o 100 lidech a bohužel ani jedné to nevydrželo. Tak proč se honit za drahými "statky" - vždyť nádherné je mít se rádi a hlavně aby nám sloužilo zdraví... tak se opatrujte

Minnie, 25. 4. 2017, 20.55

Určítě jste si to báječně užili manželovi hodně zdraví a ať už jste celá rodina pohromadě.

Janna, 18. 4. 2017, 13.30

Moc krásné Úplně vám závidím, jak se krásně zapojila do příprav celá rodina. Na naší svatbě rodina moc nezafungovala... Manželovi přeji hodně zdraví.

Blankasiro, 16. 4. 2017, 22.30

Moc hezký příběh,je vidět že svatba jde udělat k takto a je krásná a všichni šťastní

Aliisha

Aliisha, 16. 4. 2017, 13.31

Přeji muži především zdraví. To je to nejdůležitější!

Fuga

Fuga, 16. 4. 2017, 10.29

to jste si užila, plánovat, když vlastně nevíte, zda to bude

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů