Stupatko k Jane Slalom Pro

zobrazeno 1404×

Vložil(a): Jarka mmm, 8. 12. 2016 20.20

Ještě prosím o radu. Neměla některá z vás stupatko (skate) k Jane Slalom Pro? Zajímalo by mě,které k němu dobře sedí a hlavně,jestli na něm může to dítě pohodlně jet a jestli o něj pořád nebudu zakopavat a budu mít dost místa na ruce. Přijdi,že tam toho místa moc neni :(. Dcerka teď dost zlenivela a nechci jí pak pořád přemlouvat,aby sla dál. S ní jsem byla byla zvyklá chodit na 2h procházky. Stupatka na jiné kočárky mě nezajímají. Potřebuji konkrétně na tento. Klidně od jiné značky,ten originál je prý spatnej. Ráda bych ho případně z druhé ruky,tak abych měla čas ho sehnat. Děkuji moc!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Sooňaa, 9. 12. 2016, 9.22

A nemate u vas.nejaky.obchod,ze.byste si to sama primo vyzkousela? To by bylo pro vas nejlepsi,aby jste vedela,zda vam bude vyhovovat

Jarka mmm, 9. 12. 2016, 9.45

To je dobrý nápad...Ale asi bych se spokojila s tím,že to jde/ujde/je to nepoužitelné. Kočárek máme za městem v zahradním domku složený v zalepene krabici na půdě. Tak jsem se nejdřív zeptala,protože upřímně jsem líná ten náš vyndavat...Ale jeden příspěvek tu vypadá nadějně .

Sooňaa, 9. 12. 2016, 11.39

Jo jo a nebo to vyzkouset v prodejne na jejich kocarek casto tyto kocarky maji,jen me to tak napadlo

Jarka mmm, 9. 12. 2016, 13.11

To je fakt ,mrknu,jestli to někde poblíž mají .

Čertice, 9. 12. 2016, 8.19

Já s tím žádnou osobní zkušenost nemám, děti jsou od sebe každé 10 let, ale do školky jezdila paní a měla skejt i se sedadlem

Mikulenka, 8. 12. 2016, 20.51

Švagrová má právě tento typ co píšete, jela už jsme takto párkrát s tím kočárkem a mně osobně ta manipulace přišla bezva, stupátko hezky sedělo a i s rukávníkem na zimu nebyl problém, zítra zkusím pořídit foto.

Jarka mmm, 8. 12. 2016, 21.42

No to byste byla zlatá!!! A zjistěte prosím i značku,příp.typ toho stupatka...Děkuju moc!!

nellys, 8. 12. 2016, 20.37

Já měla pro nejstaršího stupátko firkon, myslím,že by šlo i na váš kočár. Byla jsem s ním spokojená, pod nohama mi nezavazelo a na ruce taky nevadilo, protože syn stál mezi korbičkou a rukojetí, snad to dobře popisuju. Využili jsme ho opravdu hodně, nejstarší syn nebyl moc chodec

Jarka mmm, 8. 12. 2016, 21.41

Ono asi dost záleží na typu toho kočárku,jak je zkonstruovany,proto se ptám tak konkrétně...

nellys, 8. 12. 2016, 22.56

To já chápu,ale podle fotky si myslím,že by to mělo jít i na ten Jane...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů