Spánek 3 letých dětí

zobrazeno 1269×

Vložil(a): Leňulka, 2. 5. 2019 7.20

Maminky jak vám spali děti ve 3 letech? Jsem zvědavá jak jí přinutí spát ve školce. Naše dcera od 2 let po obědě nespí a i když se celý den nezastaví, neposedí ani u jídla tak je večer pořád v pohodě. Teď ve 3 letech se zkracuje i noční spánek. Přijde mi, že spí hrozně málo ale jak jí donutit spát? Spí v noci 8-10 hod. zbytek dne je neustále v pohybu. Teda v noci teda se vzbudí tak 1-2 krát dojde se vyčůrat a spí dál

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jancanoval, 16. 6. 2020, 13.13

ja bych je k nicemu nenutila. poradila bych se s nasi psycholozkou na www.hanapucherova.cz, mam s ni dobre zkusenosti, po telefonu a formou email konzultace. jana

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 22.29

ked som prestala kojit tak uz som deti nedonutila spat poobede, v skolke z toho bol stres, nervy, odmietal kvoli spaniu chodit do skolky, druhy syn takisto ma z toho strach ze bude musiet spat v skolke, su tam nekompromisni, nesmie ani potichu sediet a citat, musi lezat

Nikoll, 3. 7. 2019, 17.18

Moje dcera taky od 2 let zhruba přes den nespí, a to chodí od 3 do školky, ale jen teda do oběda. Když usne odpo, je nemocná nebo třeba když jsme na dovolené, celou dobu se cáchá ve vodě, lítá po pláži, tak pak si většinou místo oběda dá dvacet ale to minimálně

Ketris

Ketris, 9. 6. 2019, 8.27

Po obede spi i 2 hodky.. vecer usina kolem 9

Pavla T., 27. 5. 2019, 10.14

Naše děti spí po obědě i 2 hodiny. Ve školce se spát nemusí stačí odpočívat...teda alespoň v té naší.

Cherrynka, 5. 5. 2019, 15.00

To syn chodí spát kolem půlnoci , já až ve dvě ráno jinak vstává asi v deset, já ještě spím, tk nevím přesně, ale slyším ho, jak něco vrtá na notebooku a hraje si s mobilem. Pak usne kolem jedné, vzbudí se ve dvě a pak usne až o půlnoci,někdy zázrakem v 11, vyjímečně vydrý do 1 dorána

Leňulka, 5. 5. 2019, 21.39

to nemyslíš vážně, že ne

Čertice, 4. 5. 2019, 14.05

Mám opačný problém, malej spí 2-3 hodiny po obědě, tak ho budou muset budit

V007A, 4. 5. 2019, 13.21

Malá přes den nespala od dvou let. Ve školce bude odpočívat,když nebude spát. To se nic neděje.

Lusesita25, 4. 5. 2019, 4.27

To je jak když popisujete syna. Ale tak většinou si dá říct a jde si lehnout se mnou a se sestrou.

Žofinka

Žofinka, 3. 5. 2019, 5.56

Já si myslím, že spát bude, není první ani poslední, která to tak má a ve školce normálně spí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů