Soutěže

zobrazeno 1591×

Vložil(a): dadinkamaminka, 4. 5. 2017 13.22

AHoj maminky.Právě mi dorazil email,že jsem vyhrála v Hamánkové soutěži :) Chtěla bych se vás zeptat,zda jste už někdy taky něco někde vyhrály,popř.kde ? Jsem jen zvědavá :) díky a pěkný den přeji :)

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

petralak

petralak, 1. 4. 2018, 20.32

KarolinaSto, 26. 7. 2017, 14.05

Já soutěžím každou středu s Notinem na Instagramu. Teď jsem vyhrála už druhý parfém další už nepotřebuji tak dávám tip https://www.instagram.com/notino_cz/ Dneska je tam soutěž o parfém od Hugo Boss. Nemusí se tam nic vyplňovat je to jednouché Jinak nikde jinde jsdem zatím neměla štěstí na výhru

dadinkamaminka, 27. 7. 2017, 16.15

Super,děkuji za tip Mrknu na to

vendy.z, 15. 5. 2017, 10.50

Před dvěma roky jsem vyhrála Lovelu na půl roku a peru v něm doteď. Tak nevím jestli jsem normální, že mi tak dlouho vydržela...ale už je to fakt poslední balení

Mygara

Mygara, 9. 5. 2017, 19.28

ani nevím, nějakou drobnost na plese v tombole, ale jinak si nic nevybavuji

Fuga

Fuga, 9. 5. 2017, 11.16

já jednou vyhrála na plese zájezd do Chorvatska, to byla bomba a jinak asi Nutrilon na jejich stránkách

hanina.rezkova, 19. 6. 2017, 11.40

Ahoj, tak zkus štěstí znova objevila jsem soutěž o pobyt v Chorvatsku http://chorvatsko.ubytovanivchorvatsku.cz/soutez-pobyt-chorvatsku-zdarma-apartmanu/

Žofinka

Žofinka, 9. 5. 2017, 11.16

moc na soutěže nejsem, takže nic

Leňulka, 7. 5. 2017, 7.12

jj ještě jsem si vzpomněla bryndák, nějaké oblečky pro dceru, různé poukázky do obchodů 100kč, jednou i 1000kč do Tesca. Za dobu těhu to bylo každý týden furt něco Příbuzní už říkali, že to ani není možný už a ať si jdu radši vsadit sportku

louskacek2, 7. 5. 2017, 7.19

VERIM manžel má kolegu a ty ze spotřebních soutěži v podstatě vedou dost aktivní zivot . My díky nim máme trampolínu za pulku ceny a kdysi poukazy na spodní pradlo . Co nepotřebují či neužiji prodá za půlku ceny....

dadinkamaminka, 7. 5. 2017, 8.42

Já teda taky pořád někde soutěžím,ale zas tak moc nevyhrávám

louskacek2, 7. 5. 2017, 7.09

Zed by se mi hodila ta pracka tady na webu zrovna nám dosluhuje .

Leňulka, 7. 5. 2017, 7.24

jj moje taky už mi při každém praní utíká z koupelny

Leňulka, 7. 5. 2017, 7.02

moc gratuluji kdybych měla vyjmenovat kde všude jsem vyhrála tak to by bylo na dlouho, dříve za studentských let sem tam něco v křížovkách (chvilka pro tebe, překvapení) to jsem vyhrála mísy, mixér apod. pak chvíli klid, a když jsem otěhotněla tak to byla také taková výhra a celé těhu jsem vyhrávala furt někde i tady takže to byla knížka, mixér, plenky, potřeby do kuchyně no bylo toho děsně moc to si už nepamatuju všechno. Teď naposledy jsem vyhrála balíček pomůcek do kuchyně od Tescomi (papírové košíčky, chňapku a zdobící tužku) to mi přišlo ve středu soutěž od společnosti Klasa

louskacek2, 7. 5. 2017, 7.12

Klasu taky sbíráme letos už od začátku roku tak snad to letos nezrusi . Loga vystrihují ze vseho . Dcera když je u babiček tak je poučuje a musí taky stříhat. Přijde mi to výchovně tak jako výchovně třídíme odpad tak ji i ukazují ze pokud bude pilne vystříhat a vytrva tak možná když to půjde ji to i přinese nějakou výhru.

Leňulka, 7. 5. 2017, 7.19

tohle nebylo za nasbíraná loga, tohle byl velikonoční kvíz na netu asi 5 otázek a losovali 10 lidí. Jinak loga sbírám taky

louskacek2, 7. 5. 2017, 7.21

Ten jsem taky posilala ale nic no . To nevadí vyjde to jinde

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů