Snídaně

zobrazeno 1611×

Vložil(a): Estrela113, 10. 12. 2014 7.16

Zajímalo by mě, jak to máte u vás se snídani. My s manželem vždy snídáme, o víkendu sedíme všichni u jednoho stolu i s dětma a snažíme se je nenásilně donutit něco snídat. Přes týden je to ale za trest, děti vypijí mléko a rozhodně do nich už nedostanu žádné pečivo natož zeleninu nebo něco zdravějšího. Syn pak jí první jídlo až ve školce nasvačinu, dcera jí také až svačinu. Napadá vás nějaký fígl? Jak řešíte snídaně vy?

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 22. 2. 2023, 15.34

Manželovi na snídani připravuji většinou nějakou šunku a čerstvé pečivo, ale o děti přece jenom pečuji lépe. Pro ty zajdu do obchodu i pro zeleninu a ovoce, to mají moc rády. Ale na sobě šetřím snad nejvíce co to jde, Nechce se mi ani vyhazovat peníze za nové nádobí, jak to máte vy?

kristyrychla, 27. 2. 2023, 9.53

Já třeba raději koupím od zgastro.cz nějaké kvalitní nádobí a až potom jdu pro lepší suroviny a potraviny. Víme totiž že u vaření je základem technika. Proč si myslíte že v minulosti každý dbal na to aby měl čistou a udržovanou kuchyň. A nebo v pravěku jak se vařilo na kameni.

naseivanka, 27. 2. 2023, 9.55

Tak teda taková úvaha mě v životě nenapadla, ale jak to píšeš, tak to má asi něco do sebe. Opravdu bychom měli dávat více péče do toho abychom měli kvalitní vybavení. A ono to potom půjde ruku v ruce s nějakou dobrou potravinou, přesně jak říkáš. Mě takové věci ani nenapadly.

kristyrychla, 27. 2. 2023, 9.56

No a co třeba budete vařit o víkendu a nebo v týdnu? My se chystáme na rizoto s hovězím masem a hodně fazolkami. Manžel si totiž přesně toto jídlo oblíbil když byl pracovně asi 6 let v Asii a pak se vrátil k nám. Říkal mi, že to tam jedlna spoustu způsobů.

Gustawka, 9. 8. 2021, 18.32

U nás je to bez problémů. Máme na snídani sýry, šunku, jogurt, tvaroh, zeleninu. Děti se rády naji

IvčaSemi, 1. 2. 2021, 20.11

No já jsem zvědavá na ty high protein chlebíčky, u nás jsem je ještě neviděla, tak snad je co nejdřív budou mít, abych je mohla vyzkoušet .

Letissie, 15. 1. 2021, 21.11

Zatím jsem měla jenom tady ty chia www.rohlik.cz/hledat/racio?companyId=1&productPopup=1317123-racio-mini-rolky-ryze-a-chia-seminka ale chci ještě vyzkoušet ty čočkové, protože tam je ten poměr bílkovin ještě o něco vyšší

IvčaSemi, 20. 12. 2020, 21.06

Ty cornies se jim moc povedly, já mám ráda ty v té mléčné čokoládě, je super, že je tam opravdu kvalitní čokoška a nebo zkoušela si ty jejich mini rolky, co teď mají ?

Jarmilka, 14. 12. 2020, 20.31

Taky máme zavedené společné snídaně a jsem za to ráda, protože aspoň děti vidí, jak by to mělo fungovat a že snídaně je základ dne. Nicméně si hodně oblíbily tady ty cornies, jak v mléčné tak i v té hořké čokoládě https://nakup.itesco.cz/groceries/cs-CZ/products/2001120025791

Žofinka

Žofinka, 5. 1. 2018, 6.10

já snídám jen s dcerou, ale zaručený fígl je televize, ale ten zase nechci já

Mygara

Mygara, 26. 7. 2017, 15.03

u nás zabral stereotyp, ke snídani pořád to stejné

jajulaš, 8. 3. 2017, 7.37

my nesnídáme u nás snídají pouze děti

Fuga

Fuga, 19. 11. 2016, 10.46

u nás snídáme jogurt

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů