Školka a nemoci

zobrazeno 804×

Vložil(a): Olla, 25. 8. 2022 17.27

Jak řešíte časté onemocnění u školkových dětí? Před prázdninami to byla katastrofa a bojím se, aby to letos nebylo úplně stejné :/.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Betuska12, 30. 5. 2023, 18.08

Já taky teď dávám dceři ten bylinkový sirup na posílení imunity, chtěla jsem něco přírodního a tohle mi přijde fajn.

Barborita, 18. 11. 2022, 20.35

Zaměřila bych se na posílení imunity. Nevím, zda nějaké doplňky užíváte, ale já dětem dávám pangamin, chodí na kroužky, do školy a nejsou nemocné

kamilenka, 19. 11. 2022, 21.52

k tomu se pripojim, taky hlavne na podzim se zamerim na imunitu u deti, protoze skolka ze jo jen teda zacnu objednavat z netu...mame u nas malou lekarnu a maji tam jen klasik...kde objednavas?

Barborita, 21. 11. 2022, 20.36

Přímo na www.pangamin.cz Tam prostě vždycky najdu ten konkrétní, který potřebuju. Vždycky objednám podle toho, co se u nás aktuálně vyskytne za "problém", ale vždycky beru v uzavíratelných sáčcích

MMichaela, 30. 9. 2022, 16.25

U nás na štěstí celkem v pohodě, malý zobal gumové Marťánky https://www.lekarnalemon.cz/walmark-martanci-gummy-jaro-leto-tbl-50

Bebina, 25. 9. 2022, 20.10

Jejich přípravky rádi užíváme celá rodina, protože jsou zcela přírodní.

Marina, 23. 9. 2022, 17.10

Od Altaherby jsem spokojená při posilování imunity u dětí se sirupem ze 14 bylin.

zinka, 18. 9. 2022, 9.51

Děti jsou školáci, kapky užívají spolu s námi. Jejich nemocnost výrazně klesla.

vilina, 11. 9. 2022, 14.47

Dáváte je také dětem? Mám děti ve školce a jsou dost často nemocné, tak bych je chtěla vyzkoušet.

zinka, 4. 9. 2022, 12.48

Naše celá rodina užívá na podporu imunity kouzelné kapky od www.altherba.cz.

V007A, 1. 9. 2022, 6.36

Já myslím, že se tomu vyhnout nedá. U nás první rok ve školce s oběma pořád nemocní. Rodiče tam tahají děti s nudlemi až na zem a kašlou jak tuberaci. To se pak chytne snadno. Snad tento rok už budou mít imunitu lepší.

Minnie, 26. 8. 2022, 21.46

My si nemocemi prošli když jsem byla ještě na RD vždy s dalším dítětem a syn byl s bacily a dětskými nemocemi v kontaktu od narození (bylo mu 5 dní když jsem ho vzala poprvé do školky, sice jen než se dcera přestrojila, ale i tak) a teď nevíme, co je rýma, nic. Syn za půl roku co byl ve školce byl doma jen 2 dny co zvracel a to jsem vyřešila dovolenou. Do školky nastoupil v prosinci, mě RD končil v dubnu takže bylo i pár měsíců na to, kdyby nemoce přišly. Jinak na imunitu dávám na podzim a v zimě takové ty dětské multivitaminy typu Marťánci, Vibovit atd, střídám to, jestli to opravdu pomáhá nevím ale fakt nachlazení neznáme.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů