Silvestr

zobrazeno 1073×

Vložil(a): Leňulka, 21. 12. 2017 8.43

Když neslyším z každé strany Vánoce tak pro změnu Silvestr, to už lidi taky plaší :-) každý plánuje atd. Je tu někdo kdo to má totál na háku a bude doma spát? My letos budem pěkně spinkat a celý Silvestr nám může vlézt na záda, manžel jde totiž hned 1.1 do práce takže aspoň ušetříme :-D

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

novaklen, 5. 12. 2022, 1.24

My třeba Silvestra taky nijak neprožíváme. Kdyby to šlo, tak bych klidně odjela někam daleko od lidí, jen abych se tomu vyhla. Bohužel není moc kam. Nejvíc mě ale trápí náš pejsek. Ten ty dělobuchy opravdu špatně zvládá. Už několik let přemýšlím nad tím, jak mu to trápení zmírnit, ale ještě jsem nepřišla na nic, co by fungovalo spolehlivě. Letos bych chtěla zkusit CBD pro zvířata, viz https://www.cbdcko.cz/cbd-pro-zvirata/ Prý to na zvířata má uklidňující účinky a hlavně je to přírodní, tak třeba to zabere.

Mygara

Mygara, 25. 12. 2017, 6.21

já pojedu za bratrem a sice budeme ponocovat, ale jenom z toho důvodu, že budeme povídat, zase tak často se nevidíme

vendy.z, 22. 12. 2017, 21.41

Miluji spát na Silvestra, jsem staršího ročníku a není nic lepšího než to zaspat

Adelinka, 22. 12. 2017, 19.27

My to nijak neřešíme, jdeme se známými na oběd a večer budeme s manželem doma a budeme si užívat sebe a klid, nějaký jednohubky a víno, ale to si dáváme i v jiné dny, takže nic mimořádného.

Kamila Pecharová, 22. 12. 2017, 13.33

Co máme děti, býváme na silvestra na náměstí na dětském Silvestru odpoledne, potom chvíli u známých, kteří dělají silvestr s dětmi a pak domů spát.. Od půlnoci se ale tak třičtvrtě hodiny spát kvůli rachotu venku nedá, takže stojím většinou u postýlek a čekám, koho to dřív vzbudí..

Fuga

Fuga, 22. 12. 2017, 7.59

já mám doma novorozeně, takže taky budu spinkat

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 30. 12. 2017, 13.26

Tak snad se nebude miminko budit rachejtlema syna to většinou vzbudilo

Janako

Janako, 21. 12. 2017, 23.01

To uz ted moc neresime.

LucieS

LucieS, 21. 12. 2017, 22.30

Budeme jako každý rok doma, přijdou k nám přátelé a budeme hrát deskové hry. Prostě pohodový večer. Nějaký Silvestr je nám putna.

jkubeso, 21. 12. 2017, 20.40

Taky zůstáváme doma, vždycky jsem teda vydržela do půlnoci na ohňostroj, snad to zvládnu i letos

porsche, 21. 12. 2017, 19.58

U nas byl silvestr v klidu u vloni,dcera usnula po 9 vecer a ja s manzelem asi hodinu po ni pripitek jsme dali rano a letos s malym synem to bude stejne

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů