Sauna do domu

zobrazeno 1198×

Vložil(a): IvčaSemi, 20. 10. 2020 12.02

Co si holky myslíte o tom mít saunu v domě. Nevíte někdo jakou to má spotřebu a zda je reálné to zrealizovat ? Jestli tu někdo takový je, tak mohl by mi nastínit na kolik to tak přijde ?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 27. 5. 2023, 11.14

Za mě je to docela fajn věc, ale ta realizace je občas náročnější a počítejte s tím, že provoz něco stojí. Nejlépe v tomhle asi vycházejí kombinované sauny, kde se rozhodnete, jakou metodou se budete saunovat. My jsme vybrali nakonec od https://www.saunujeme.cz/nase-sauny/kombinovana-sauna/ ale to hlavně proto, že jsme viděli jejich realizace a bylo to na doporučení.

Misacek, 25. 4. 2022, 20.08

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat... My jsme se letos domluvili, že když na zahradu nedáme bazén, tak že zvolíme vířivku. Ten marimex je taky nabízí. Máte od nich někdo? Jak jste spokojeni?

Alexx, 31. 5. 2022, 19.30

No a koukala ses na nabídku marimex? Oni ty vířivky mají a co jsem se dívala, tak mají hodně široký výběr a taky docela dost veliké cenové rozpětí, takže si myslím, že si od nich vybere každý.

Eliiika85, 22. 2. 2022, 20.29

My jsme si pořídili tuto saunu https://www.marimex.cz/finska-sauna-marimex-sisu-l/. Je to finská sauna a ohromně nám vyhovuje. Jsem fakt ráda, že jsme si ji koupili, protože je to neskutečný relax Já za sebe koupi sauny fakt doporučuju.

Laurel456, 24. 2. 2022, 20.27

Ahoj, nooo, tahle vypadá super. My si budeme v nejbližší době kupovat saunu na zahradu. Tak na Marimex kouknu

magdah, 11. 10. 2021, 15.39

Já si to nemůžu vynachválit. Je sice pravda, že byla trochu dražší a tudíž jsme si na ni museli vzít půjčku http://www.pujcka-dnes.cz/nebankovni-pujcky/ , ale neměnila bych. Manžel si stěžuje, že i ten provoz je dost nákladný. Ale to říká jen proto, že si ještě nezkusil, jaká je to slast se tam naložit s časopisem a užít si trochu páry. Až to zkusí, pozná, že to stojí za to.

KytkovaGita, 17. 12. 2020, 22.15

Noo, já už nad tím přemýšlím, je tak dlouho karanténa, nedávno jsme vybavili dům o posilovnu a cvičící stroje a tohle není špatný nápad.

IvčaSemi, 29. 10. 2020, 9.24

No jsem teď na rozpacích jestli jít do infrasauny nebo finské .. je mezi nimi nějaký velký rozdíl ?

Sonia, 28. 10. 2020, 21.53

Myslím si, že je to super věc. Osobně je to forma relaxu a vždycky si tam neuvěřitelně odpočinu. Sice máme takovouhle malinkou, ale je to k nezaplacení to mít přímo doma www.marimex.cz/infrasauna-marimex-trendy-3011-l-2017/. A co ještě tak vol raději infrasaunu než finskou

Nikoll, 28. 10. 2020, 13.36

Já jí chci moc sousedi mají v paneláku infrasaunu v ložnici a úplně super mají jí už možná dva roky, tak pořád hučím do manžela abychom si jí do domu pořídili

V007A, 26. 10. 2020, 13.33

Já si myslím, že pro toho, kdo se rád saunuje, tam super. Já bych měla jediné strach z toho, že se mi zaklapnou dveře a zůstanu tam.

Zdeňka S., 25. 10. 2020, 14.33

Já bych ji doma nechtěla protože nesnáším horko , no pokud tam někdo chodí pořád, tak spotřeba bude asi velká...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů