S výběrem jména pro miminko nemusíte spěchat

zobrazeno 360×

Vloženo: 21. 3. 2017 21.03

Všichni se musí nějak jmenovat. Někdo se drží tradice a pojmenuje dítě po rodiči, či prarodiči. Někdo pojmenuje své dítě originálně. Někdy je ale lepší si počkat až na vás to miminko koukne a to jméno vás prostě napadne. Je to možné!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Janulinka, 6. 12. 2022, 16.06

No není to vůbec jednoduché se rozhodnout. A nakonec se dětem stejně líbí úplně jiné

Teryk92, 11. 12. 2021, 18.31

Měli jsme vybrané jména ještě pár let před početím

Úča, 11. 12. 2021, 18.22

My byli rozhodnutí hned v prvních měsících těhotenství na jméně holčičky , ale u kluka jsme se neshodli . Nakonec jsme se dohodli, že jméno bude podle mě , když to bude kluk . Tenkrát jsme nevěděli předem . A byl no a druhý byl také kluk, tak došlo na manželovo jméno a jsme si kvit.

Minnie, 19. 9. 2021, 21.33

Čekat s výběrem jména po porodu, to jsme věděli, že je to možné, ale nechtěli jsme. Připadalo mi to takové neosobní. Proto jsem si taky nechala říct pokaždé pohlaví, chtěla jsem na miminko mluvit jménem. Máme 3 děti, pokaždé jsme s manželem u kalendáře napsali každý jména co se mu líbí a kde byla shoda, to postoupilo. Já mám už odmala vysněné jméno na kluka Tadeáš. Holku jsem vysněnou neměla. U první dcery jsme se shodli na pár jménech, manžel navrhl Natálii a já souhlasila. U kluka mi ovšem tehdy Tadeáš neprošel, tak jsme měli napsáno Adam. U druhé dcery jsme už na kluka Tadeáš napsali, manželovi se to začalo zamlouvat, ale u holky se rozhodovali mezi třemi jmény a rozhodla to prvorozená, vybrala jméno Denisa. No a potřetí jsme věděli oproti dcerám brzy, že to bude kluk, tak jsme dali toho mého vysněného Tadeáše. Na holku chtěl manžel Kristýna, což mě moc netankuje, ne že by se mi nelíbilo, ale jsou hezčí. Ale proč mu neudělat radost. Jen jsem se pak modlila, aby se nespletli a fakt to byl kluk A jména jsme oznámili vždy jako hotovou věc.

jméno od prvního syna,jsem věděla od dětství jméno druhého syna,bylo jasné,po tatínkovi mno a u těch 2 dalších synů,bylo docela těžké vybrat jména

Ivana.78, 16. 3. 2019, 19.56

My jsme měli vybrané jméno už před početím.

Žofinka

Žofinka, 8. 6. 2018, 7.52

My měnili jméno V8. Měsíci:-)

mckvak, 2. 7. 2017, 19.13

Jmena jsme vybrali pred porodem a tak nejak jsem citila ze to jsou ta spravna - a opravdu holcicce jmeno sedi a i u naseho noveho prirustku jsem si jista, ze jsme vybrali spravne :)

nikolava, 20. 4. 2017, 14.37

Mám doma Štěpána, jméno sme měli vybraný už před početím dítěte

Kikinka30, 19. 4. 2017, 14.32

My mame Anicku, mela jsem vybrano davno pred narozenim.....

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů