Rozmazlování od babičky a dědy

zobrazeno 6843×

Vložil(a): Estrela113, 26. 1. 2015 20.36

Na rozmazlování od babičky a dědy jsem si už zvykla. Ale protože prarodiče bydlí daleko, dáváme jim děti častěji na prázdniny na delší dobu. Po týdnu se mi děti vždy vrátí divoké, vyžadují uspávání, nechtějí se samy oblíkat, ani samy jíst. Do toho na každé mé "ne" reagují strašným fňukáním a křikem. Již jsme jim několikrát říkali, že si nepřejeme, aby je tak rozmazlovali a vše povolili, ale jejich odpověď je vždy, že je pak vnuci nebudou mít rádi a nebudou za nimi chtít jezdit. Nevím, co ještě udělat.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

pouzarovaj

pouzarovaj, 29. 9. 2018, 21.33

Nic, děti se rychle naučí, že u rodičů to funguje nějak a u prarodičů jinak.

WeruskaSK

WeruskaSK, 3. 5. 2018, 23.10

nic, robit vsetko ako doteraz, deti len skusaju hranice ktore mali u starkych sirsie, tak skusaju ci aj doma by ich mohli takto rozsirit, treba byt dosledni a vyzadovat veci ako dovtedy svokra tiez rozmaznava moje deti, napr ich krmi pomaly v 5tich rokoch, no des a potom pride domov a papuluje mi ze babka ho krmi, no mam v pazi, ani za svet ho krmit

slavuska

slavuska, 24. 2. 2018, 23.17

asi bych to nějak přežila..ale nevím, nemám zkušenost nu, babička hlídat nechce

zuzkagodarova, 19. 2. 2018, 17.28

z vlastnej skúsenosti viem, že to starí rodičia prehaňajú aj keď to nemyslia zle

Žofinka

Žofinka, 8. 1. 2018, 12.22

je to těžké pořízení, docela je i chápu

vaniilla, 3. 9. 2017, 10.30

Jo, tomu rozumím, tohle by mě taky štvalo. Naše malá má teprve pár měsíců, takže zatím takový problém nemáme, ale možná na to taky časem dojde...

Mygara

Mygara, 14. 8. 2017, 10.54

to je taková normální reakce babiček, ale já měla štěstí, že je vedou spíše k zodpovědnosti a poslušnosti, ale stejně se vrátí trochu divoké

baru86

baru86, 8. 8. 2017, 16.06

Z takového návratu dětí bych taky byla nesvá...asi ale neporadím, snad třeba s věkem se to zlepší, ale u nás prarodiče moc nefungují a to jsou poblíž, takže se ani rozmazlování nekoná.

Gabill, 25. 7. 2017, 14.38

Chapem vas, ze sa vam to nepaci. Ale stari rodicia podla mna nemozu byt k detom taki prisni ako rodicia. Trosku rozmaznavania je pre nich prirodzene. Myslim, ze si chcu len co najviac vychutnat cas s vasimi detmi aj pri tom zaspavani aj pri jedle.... a deti si zase chcu uzit trosku toho rozmaznavania od babicky a dedka. Navrat do normalu je potom tazky.

sestricka1989, 5. 5. 2017, 23.24

Asi to tak má být prarodiče to tak asi mají v sobě prostě musí trochu rozmazlovat . Alespoň děti zažijí něco jiného než s námi

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů