Quiet book - máte? Hrají si s tím?

zobrazeno 2537×

Vložil(a): Teryk92, 31. 10. 2019 21.26

Zajímalo by mě, zda si děti skutečně s QB hrají, jak říkají výrobci. Zajímají mě recenze, zda jste spokojené, případně koho doporučit k výrobě, koho ne.....Cena je docela děsivá, tak jestli to má vůbec smysl.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivanka386, 16. 4. 2020, 22.36

Takovoutu hračku tedy zatím opravdu nemáme a to si myslíme, že jsme našim dětem snad koupili již vše Musíme se tedy taky podívat, kde to budou mít. My normálně nakupujeme u https://www.deti-hracky.cz , tak snad se to objeví i tam...

Romanka40, 1. 12. 2019, 20.02

Ja chtela poridit starsi, ale nejak jsem se k tomu nedostala. Udelala jsem ji doma 2 stranky a bavilo ji to chvilku

Bar.Ca., 10. 11. 2019, 12.11

nepořizovala jsem, ale moc se mi líbí...

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 17.27

neviem no, cena je desiva tak sme nemali ale mala som na ten sposob take papuce ako sasovske a tam sa ucili zapinat a snurky atd ale absolutne sa s tym nehrali, skor ich zaujima co je realne niekde ako nasilu vyrobene ze a teraz sa s tymto hraj lebo to stalo 60eur

Ketris

Ketris, 8. 11. 2019, 16.35

Ano.. u nas ma veeelky uspech!

NiFee

NiFee, 6. 11. 2019, 18.23

za mna za tu cenu nie

Minnie, 4. 11. 2019, 14.33

Taky vím jak to maminky hrozně chválí, ale cena je šílená to kupovat nebudu, a abych to šila sama to nehrozí no obávám se, že u nás by se to nakonec válelo mezi ostatními obyč leporely.

Fuga

Fuga, 4. 11. 2019, 14.03

Uvažovala jsem, ale nakonec nepořídila

Katka Alex, 3. 11. 2019, 12.29

Nemáme, protože se nám hračky podobného typu (víceúčelové a rádoby vzdělávací) prostě neosvědčily. Pokud se má dítě naučit zavazovat si tkaničky, raději se to učí na svých vlastních botách. Pokud zapíná knoflíky, je lepší košile. Na věšení prádla je taky lepší běžná šňůra a hadry. Na učení barev je taky lepší svět okolo. Na lepení mají děti radši samolepky a cokoli, co vyrábíme. Náhražky se u nás doma s pochopením nesetkaly. Na cestování je lepší obyčejná knížka. Pokud pořídíte, musíte se prostě smířit s tím, že to ty děti nemusí vzít. Já takhle taky kdysi koupila koníka, se kterým bylo možné hodně věcí... Z koníka se stal nakonec jen obyčejný koník na hraní a děti se raději učí na čemkoli jiném. Tatínek zas kdysi bláhově dětem kupoval kreslené pohádky našeho dětství, ale děti prostě v dané době tolik nebral kreslený krteček jako pohádka s opravdovou liškou nebo medvíďaty. Že to bere jiné děti, nemusí znamenat, že to bude mít úspěch i u vás doma.

Teryk92, 3. 11. 2019, 18.50

Hezky napsané. No zatím moc kladných ohlasů není. Je velká škoda, že to v našem okolí nikdo nemá, abych vyzkoušela co na to ten náš kluk.

Katka Alex, 4. 11. 2019, 8.22

Zkuste se podívat na bazárky, nebo na nich rovnou zadat poptávku. Jako asi to nebude o moc levnější. Podle mě tyto knížky mohou být stále jako nové, že je děti skoro nepoužijí... ale tak zkusit to můžete, třeba narazíte na milého prodejce

WeruskaSK

WeruskaSK, 9. 11. 2019, 17.28

uplne suhlasim. deti chcu opakovat realne cinnosti na realnych veciach

Mygara

Mygara, 2. 11. 2019, 18.46

Je to zajímavé, ale podle mě to za ty peníze účel neslni

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů