Půjčovna nosítek zde na webu

zobrazeno 698×

Vložil(a): dadinkamaminka, 4. 10. 2020 13.13

Ahoj. Už jste vyzkoušeli půjčovnu? Jak jste spokojené? Já váhám, zda to zkusit, protože tahám neustále kočárek i tam, kam bych nemusela 😀 Jen mi to připadá tak trochu drahé no 😒

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Pavla T., 15. 10. 2020, 13.43

Osobně bych se spíše spojila se skupinkou na FCB "Nosíme děti" (podle města). Holky pořádají srazy (když to situace dovoluje), kde se můžete domluvit, ony donesou nosítka na vyzkoušení. Ukážou, vysvětlí, doporučí a možná některá půjčí i domu....

patricia077

patricia077, 5. 10. 2020, 15.31

Souhlasím s holkama, já bych koupila na bazárku

Teryk92, 5. 10. 2020, 14.02

Já nezkoušela. Syn už je velký.

Jarka mmm, 5. 10. 2020, 12.21

Já bych koupila z druhé ruky a případně prodala dál. Za tu cenu pujcovneho bych si ho nepujcila...Úplně nejlepší je osahat si ho u kamarádek, případně vyzkouset v obchodě a pak koupit z druhé ruky. Je jich teď všude spoustu, takže ty ceny z druhé ruky jsou parádní a dá se to pak prodat za skoro stejnou cenu dál (mě takhle vyslo nositko pro dvě děti asi na 300.

V007A, 5. 10. 2020, 8.46

Nezkoušela, ale je to super věc pro ty, kteří chtějí zkusit nebo potřebují nárazově nosit.

Adrianita, 5. 10. 2020, 8.43

Půjčovna se vyplatí, pokud chceš nosítko vyzkoušet, jestli ti vůbec bude vyhovovat a jestli se dítě bude chtít nosit. Nebo třeba na víkend, dovolenou. Pokud budeš nosit častěji, určitě si pořiď vlastní nosítko, klidně z druhé ruky. Já do roku nosila v šátku, pak jsem si pořídila nosítko od Eli handmade, nejsou tak drahé a byla jsem spokojená. Akorát má měkký bederní pás, což někomu nemusí vyhovovat. Nositko je skvělý nejen na místa, kde to s kočárkem není praktické, ale třeba i na delší výlet v kombinaci s kočárkem. Taky se hodil, když přišla viroza, růst zubů. Později, abych se synem mohla vůbec uvařit, vysát, u toho vždy usnul. 😁

Janna, 4. 10. 2020, 21.14

Kup si z druhe ruky a prodas ho za stejnou cenu.

Lenourecek, 4. 10. 2020, 20.55

Kluci už se bohužel nenosí Myslím, že pokud si nejste jistá tím, které nosítko nebo šátek chcete, tak je lepší si ho nejdříve vyzkoušet, než rovnou kupovat

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 10. 2020, 20.40

Kup od nekoho zabehle, vsak je potom muzes zase prodat

dasza, 4. 10. 2020, 20.04

Pořád se to vyplatí koupit.jsou věci které neztrácí na hodnotě..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů