Příznaky a léčba chřipky

zobrazeno 460×

Vloženo: 2. 1. 2017 14.48

V ČR právě řádí epidemie chřipky - virového a vysoce nakažlivého onemocnění, které přichází nečekaně a velmi rychle, z plného zdraví. Zchvátí vás horečka, zimnice, bolest hlavy, kloubů, a později přistupuje suchý kašel. Buďte připraveni, až vám příště zaklepe na dveře!

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

koliaska105, 21. 10. 2021, 18.52

Jsem ráda, že zmiňujete právě to očkování. Já se proti chřipce nechala očkovat relativně nedávno od své praktické lékařky https://www.moje-doktorka.cz/ Dřív jsem s chřipkou mívala docela problémy. Vždy právě v tomto období podzimu - zimy. Když se mi to stalo teď naposledy, tak jsem s ní ležela doma skoro dva týdny. Naštěstí jsem se z toho nakonec dostala, ale právě toto mě donutilo k tomu se proti ní nechat očkovat.

Minnie, 21. 1. 2021, 21.39

Chřipku jsem měla jako těhotná se 3.dítkem, takže dvě už doma, byla jsem ve třetím trimestru a byl to mazec. Horečky, ukrutné bolesti hlavy, vrazilo se mi to do kloubů takže jsem neudržela ani zubní kartáček... Vstát z wc byl úkon na minuty... Zánět dutin... Myslela jsem že nepřežiju já ani syn... Nikdy mi tak nebylo, zlatej Covid... Tehdy jsme byli nemocní měsíc v kuse, já, manžel, dcery. Střevní chřipka, pátá nemoc, pak tohle. Chytla jsem to nejspíš od manžela, ale ten taky neví kde to chytil, jelikož byl se mnou doma n ošetřování když jsem měla tu střevní chřipku a nebyla jsem schopna se o holky postarat.

no musím zaklepat,ale chřipku jsme v rodině už pěkně dlouho neměli.

jarcula, 25. 3. 2019, 21.50

Také nejdříve se snažím vyléčit doma a když třeba 3 dny nic nezabírá, tak jdeme k doktorovi.

molka, 25. 3. 2019, 21.28

Přes zimní sezónu beru vitamín D v tabletkách (vigantolvit.cz) a chřipku jsem neměla už několik let. Je to prokázané, že dostatek D pomáhá výrazně prevenci.

jarcula, 24. 3. 2019, 17.58

Já první léčím sama doma. A na rýmu a nachlazení se mi nejvíce osvědčil www.nasivin.cz, úplně top mezi spreji do nosu.

danajokl, 11. 9. 2018, 10.28

Hlaaavně ne antiobiotika maminy. Ozvlast ne dětem Zkuste to přírodně. Různé potraviny a bylinky pomuzou a bez chemie Já pouzivam tohle https://drkh.cz/jak-zmirnit-priznaky-chripky/ Zkuste to A v odkaze najdete tipy jak lecit i jinak

Žofinka

Žofinka, 20. 6. 2018, 8.21

Chřipku jsem naštěstí neměla už dlouho

mckvak, 5. 7. 2017, 9.09

Velmi potrebne informace, spoustu z toho ani nevim Ja teda nemocna nebyla ani nepamatuju, maximalne jen kasel a ryma v lehci forme a nasi male se to, musim zaklepat, taky vcelku vyhyba

Mygara

Mygara, 19. 3. 2017, 20.17

díky za rady, doufám, že nebudu muset dlouho využít v praxi

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů