Přírodní šampón

zobrazeno 2257×

Vložil(a): Jarka mmm, 22. 3. 2018 16.26

Ahoj,už jsem kdysi něco podobného zakládala,ale zaboha to nemůžu najít a hlavně se třeba něco od té doby změnilo. Doporucite mi některá přírodní sampon bez vsemoznych sajrajtu? Objednala jsem si přes net dva jakože přírodní a prd,zase v tom něco je,co by tam rozhodně být nemělo. Tak jsem z toho lehce zpruzena. Mouku používat nechci,mýdlo na vlasy.mi vyhovuje,ale už míň nutnost kyselého oplachu,na výrobu domácího jsem líná. Neobjevil někdo krom vyjmenovaneho ještě něco? Díky díky...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

krisstaZ, 18. 11. 2022, 16.51

Tak ten teda neznám, ale je fakt, že mě dlouho nenapadlo se na notino.cz vůbec kouknout.. ale tam vlastně vím, že jsem toho dřív brávala dost., tak to kouknu..

IvčaSemi, 19. 7. 2022, 21.47

Zaujala mě vlasová péče od značky Khadi. Nemáte ji některá vyzkoušenou?

Letissie, 23. 7. 2022, 15.26

Mám, používám ji už nějakou dobu a jsem velmi spokojená. Hlavně s těma jejich barvama na vlasy. Krásně zakryjí šediny a neodrovnají mi vlasy

Laurel456, 13. 4. 2023, 13.29

Já ji používám už delší dobu a jsem s ní teda hodně spokojená. Používám Amla objem- paráda, plus jejich olejíčky na vlasy i tělo. Vlasy jsou vyživené a krásné. Dostala jsem na ni doporučení od kamarádky, jako na přírodní certifikovanou kosmetiku. A mohu teda za mě doporučit dál.

Letissie, 16. 6. 2022, 19.17

Já mám vlasy mastné, ale že by se mi s koupí nové kosmetiky mastily méně, tak to bohužel ne. Pomalu ale jistě tady těm věcem přestávám věřit.

Gabullka, 19. 6. 2022, 21.11

Jestli ti můžu poradit, tak lasové produkty se kupují podle toho, jakou máš vlasovou pokožku, nikoliv vlasy . Byla jsem na tom úplně stejně jako ty a až jsem vybrala správnou vlasovou kosmetiku, tak jsem to na těch vlasech časem poznala.

Letissie, 23. 6. 2022, 20.16

A kupuješ si ji normálně v drogérii nebo u kadeřníka?

Gabullka, 25. 6. 2022, 20.40

Objednávám si ji přes internet a mám konkrétně tady tu sadu https://expertnavlasy.eu/products/zvyhodneny-golden-balicek , ale samozřejmě potřeba vybrat podle toho, jakou pokožku hlavy máš ty. Pokud nevíš, tak je možné si na těch jejich stránkách udělat test a podle výsledku si vybereš přípravky na vlasy.

Letissie, 25. 12. 2022, 23.06

Beru už třetím měsícem i ty jejich vitamíny a vlasy mi přestaly padat. Moc jsem tomu nedávala, ale pomohly mi a dost.

Olla, 19. 12. 2022, 15.05

Taky si kupuju vlasovou péči jenom přes expertnavlasy.eu protože díky jejich produktům mám vlasy v topu a co mi pomohlo nejvíc jsou ty jejich vitamíny.

ferdaala, 14. 6. 2022, 8.57

máte doporučeni na nějaky přirodni šampon? ale ktery je opravdu přirodní a jenom si na to nehraje? mam vlasy dost zničené a rostou opravdu pomalu a potřebovala bych nějaky šampon který bude k vlasům opravdu šetrný a trochu je opraví.

Klarkastahlova, 11. 8. 2022, 14.21

Na přírodní šampony většinou chodím do drogerie (většinou dm), ale na internetu jsem zkoušela i šampon od Vlasimo, který má také zcela přírodní složení a vlasy mám jedna báseň. Ve složení má kopřivu, levanduli, konopí, mátu a chmel, určitě bych zkusila přírodní šampony s podobnými látkami. Za mě je tenhle ale ok.

Andromeda33, 20. 1. 2022, 21.53

Zdravím, nemáte někdo zkušenost s tuhými šampony?

Okurka1, 26. 1. 2022, 19.08

Ahoj zkus si pořídit tady https://www.vitellaria.cz/vlasova-kosmetika/, používám je už nějakou dobu a dokoupila jsem si k tomu i tuhý kondcionér a za mě mega spokojenost. Hlavně jsou přírodní a ručně dělané a já ráda podpořím malé české prodejce, kteří jedou na kvalitu a ne na kvantitu!

Andromeda33, 2. 2. 2022, 21.20

Tak to jsme na tom stejně, také raději podpořím naše prodejce. Již mám objednáno, tak se těším až vyzkouším. Objednala jsem si tam toho více, abych vyzkoušela

krisstaZ, 3. 1. 2022, 11.20

holky tak jsem brouzdala a našla značku urtekram na stránce milujubio.cz, to by mohlo být ok ne?

krisstaZ, 1. 1. 2022, 22.25

Doporučte mi prosím nějaký přírodní šampon, který koupím na netu a máte vyzkoušený. Děkuji

helena662, 5. 2. 2022, 22.49

zkus juknout na stránky www.vvitrina.cz, tam mají hodně vlasové kosmetiky

krisstaZ, 3. 3. 2022, 12.19

koukám na ty stránky a mají tam toho hafo teda.. co bys konkrétně doporučila?

Emka, 28. 12. 2021, 15.33

Ahojky, já si jen tak na zkoušku koupila tento https://www.milujubio.cz/urtekram-sampon-matcha-500ml-bio a je suprovní už budu objednávat další balení je super moje vlasy nezatěžuje a jsou po něm o dost hezčí

krisstaZ, 1. 1. 2022, 22.27

jaká je vůně? je spíše neutrální?

Olla, 7. 9. 2021, 21.09

Tak důležité je, aby vlasová kosmetika neobsahovala silikony, parabeny a sulfáty, pak můžeš říct, že jde o kvalitní kosmetiku. Hodně jsem si oblíbila vlasovou péči od Philipa Martinse, protože má to složení opravdu kvalitní.

LauraI, 10. 9. 2021, 20.07

Můžu vědět, kde si tady tu značku kupuješ ?

Olla, 14. 9. 2021, 21.18

Určitě, podívej se na stránky hairshop, kde toho mají opravdu hodně.

LauraI, 16. 9. 2021, 20.47

Potřebuju primárně nějakou masku na hodně suché a poničené vlasy, které jsem si odrovnala barvením

Olla, 19. 9. 2021, 11.31

Jednu dobu jsem používala tady tu masku, protože jsem taky měla zničené vlasy, ale musím zaťukat, že se mi daly hezky do kupy používáním tady té kosmetiky www.hairshop.cz/fusion-luxury-mask-super-hydratacni-maska/ a doporučuju si koupit i šampony a kondicioner tady od té značky ať to má ten správný efekt.

Jarka mmm, 22. 3. 2021, 9.24

To taky není úplně přírodní, ale děkuji

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů