Pravda o Jiřím Drahošovi

zobrazeno 1741×

Vložil(a): Kamila Pecharová, 19. 1. 2018 8.21

Nedá mi to holky.. Neříkám, koho máte volit, jen přikládám web, na kterém jsou perfektně zpracované odpovědi na veškeré hoaxy, pomluvy a dezinformace o panu Drahošovi.. Pokud nejste rozhodnuté koho volit, nebo chcete vyvést třeba příbuzné a známé z omylu, tady jsou fakta, kterými jim snadno vysvětlíte, jak to doopravdy je.. ;) https://www.popravde.cz

Sdílejte:   | 
2

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 9.57

Škoda, že nevyhrál. Bohužel spousta lidí těmhle hovadinám uvěřila

Kamila Pecharová, 10. 2. 2018, 18.54

Pevně věřím, že na každou svini se vaří voda, nebo boží mlýny jak kdo chce a že mu tohle jen tak neprojde! Na ústavní soud přišlo mnoho stížností, tak snad se něco bude dít.. I když má představa nových voleb po veřejné zemanově omluvě to asi nebude

dasza, 24. 1. 2018, 8.12

Nebudu tu zakladat dalsi diskuzi.ulevim si tady...uf.ta vcerejsi debata na prime..twl..to byl hnus....jestli se povede ve stejnem duchu i ta na ct1-bych drahosovi radila se ani nedostavit..pac ten vcera chudak dostaval sadu od tech hulvatu z davu..

Kamila Pecharová, 24. 1. 2018, 13.46

Nechápu, proč Prima uspořádala tenhle bučící kotel, místo normální korektní debaty.. Nehledě na to, jak Voříšek nadržoval Zemanovi a vzhledem k jeho dlouhým pomalým kecům mu dával i delší čas na odpovědi.. Nejlepší je video které teď koluje po netu, jak Zemana z.křesla odvádí ochranka. Sám neudělal ani krok!

KackaPJ, 13. 2. 2018, 23.05

Prima je komerční odpad a Voříšek - stačí si zjistit, co kdysi dělal...

Kamila Pecharová, 26. 1. 2018, 0.01

A jak hodnotíš dnešní diskuzi na ČT? Za mě geniální vševysvětlující diskuze, kterou by měl vidět každý, než se nějak rozhodne.. Super bylo podle mě nakonec, že debatu vedla žena!

dasza, 26. 1. 2018, 6.59

Konecne seriizni..witovska(nebo jak se pise)je profik a ptedvedla se...

Žofinka

Žofinka, 22. 1. 2018, 10.13

já si ani nic číst nemusím, panu Drahošovi věřím

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 1. 2018, 11.32

No ja si taky myslela, ale ted jsem zjistila ze trochu kona jinak nez mluvi. Treba v tech uprchlikach ktere nechce, ale je podepsany na petici za jejich prijeti. Tuhle informaci nemam z protikampani, zminil se o tom moderator v jedne diskuzi

Kamila Pecharová, 22. 1. 2018, 12.18

Je to jinak! Je proti kvótám (stejně jako Zeman).. Kdo ví jak to zase televize vytrhla z kontextu a koukám, že zase mohlo spousta lidí naletět na blbost! Přečti si prosím info na tom webu, o kterém tato diskuze je.. Tam je to vysvětleno!

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 1. 2018, 12.20

Opravdu to nebudu cist, radsi mam debaty. Psat se muze cokoliv, videa jsou pravdivejsi

Kamila Pecharová, 22. 1. 2018, 14.07

V tom případě prosím sleduj debatu kandidátů v úterý na Primě. Jistě to tam padne! Pokud dohledám video, na kterém je to řečeno, dám sem ještě odkaz

L.janicka.l

L.janicka.l, 22. 1. 2018, 14.12

Mam v planu sledovat

dasza, 24. 1. 2018, 8.13

A takze z debaty mas pocit jakej???pac ja se malem poblila..

L.janicka.l

L.janicka.l, 24. 1. 2018, 9.53

Jako ze o politice moc nevi, prisli mi, ze ani nevi co si jako prezident smi dovolit. chce to aby mel vice nazoru. Jestli bude prezidentem nemuze cekat co mu jakej poslanec nakuka. Je to vzdelany muz ale v blbem oboru

Kamila Pecharová, 24. 1. 2018, 13.52

L.janicko a i kdyby to tak nakrásně bylo (což si nemyslím!) není problém, aby si případné informace Drahoš velice brzy doplnil.. Kvůli tomu, že by se mi zdálo, že neví všechno, bych na hradě určitě nestrpěla lháře, podvodníka, sprostě mluvícího někoho, kdo mluví jak se mu to hodí do krámu a navíc chlastá a všude ho nosí či vodí, protože sám neudělá téměř ani krok.. To mi přijde jako obrovský propad mezi nimi.. Drahoš je zatím slušný, nemění názory a je reprezentativní a kultivovaný.. To je vzor pro naše děti!

KackaPJ, 21. 1. 2018, 23.57

Úplně mě vyděsilo, že tady jsou holky, co volí Miloše... Jako možná, kdybyste si vsadily. Ale ze svobodý a nezištný vůle, aby mladý člověk dal hlas jemu, potažmo jeho kamarádům (kdo ho asi řídí?). No, jsem z Prahy, uznávám, možná to vidíme jinak. Ale víte, co je nejhorší? Právě tohle. Ne to, že nás táhne na východ, že nám dělá ostudu, ani to, co jsem psala dole, komu kvete pšenka. Ale to, že nás rozděluje. Rozhádává. Kdo začal s tím navážením se do Pražáků? Do vzdělaných lidí? Ach jo. To, že je prezident rádoby vtipný, přece není ůvod, abych ho volila. Fuj, to jsem se dopálila... Pardon

Kamila Pecharová, 22. 1. 2018, 12.22

Vtipný? Vtipný je právě Drahoš! Neuvěřitelně mě štve, že drtivá většina zemanovců vůbec neshledne třeba záznam z včerejšího vystoupení Drahoše v Brně.. Poznali by ho víc a zjistili, že to není žádný suchar! Zeman jen hloupě žvaní a srandu si dělá maximálně ohledně chlastu (což bohužel jako národ opilců dost akceptuje a on si toho je dost dobře vědom) Drahoš umí udělat srandu na úrovni!

KackaPJ, 22. 1. 2018, 15.49

Píšu rádoby

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 10. 2. 2018, 9.58

Já znám spoustu mladých co v obou kolech volilo Zemana, někdo mu to prostě žere no

Barbarelka, 21. 1. 2018, 13.12

Volit nejdu ale kdybych šla volila bych Zemana

KackaPJ, 21. 1. 2018, 23.38

Díky, že nejdeš...!

Kamila Pecharová, 21. 1. 2018, 23.42

Moje řeč! Děkujeme!

Barbarelka, 25. 1. 2018, 20.47

Nakonec půjdu volit Zemana. Drahoše si skoro namazal na chleba

Kamila Pecharová, 10. 2. 2018, 18.56

Na ČT 1 si ho mazal na chleba? Tam konečně měl čas a prostor uvést vše na správnou míru, Zeman neustále jen lhal a vůbec... Nechápu jak je možné, že to tolik lidí prostě nevidí..

Nikoll, 20. 1. 2018, 19.53

Je zajmavé, jak se před volbami každý mění v politologa a největšího znalce státu, a přitom většina z nich ani nemá ponětí o státním zřízení či pravomocích prezidenta .... je to smutné, že se o to nikdy nezajmají, nesledují prezentaci, či neprezentaci mimo volební období, ale najednou se z nich stanou hned odborníci, nejlépe svůj názor prezentovat okamžitě na FB aby všichni věděli je to smutné...

Kamila Pecharová, 21. 1. 2018, 23.49

Nevím jak byl tvůj komentář myšlen, ale pokud byl mířen na mě, já se opravdu nepovažuji za politologa a nemyslím si, že to z této diskuze mělo tak vyznít.. O politiku se opravdu do podrobna nezajímám, ale nejsem slepá a zrovna u Zemana nelze nevidět jeho neustálé lži, podvody na protikandydáty, účelové mluvení a jednání přesně pro typ lidí, kteří ho volí.. I kdybych nevěděla vůbec nic o politice, tohle je do očí bijící a je mi z něj opravdu na zvracení! Takového prezidenta já opravdu nechci!!!

Nikoll, 22. 1. 2018, 8.12

Ne na Tebe vůbec ne, jak píšu, spíš na FB každý sdílí jak ví vše nejlépe, protože jsou největší znalci ... Pokud se někdo zajmá, hledá a zjišťuje si a udělá si svůj názor tak pak ano, ale většinou ho tyhle lidi necpou jako že já vím nejlíp a ty nevíš nic ... a souhlasím s Tebou, že takový prezident není vhodný pro reprezentaci našeho státu!!

Fuga

Fuga, 20. 1. 2018, 8.09

já bohužel nemám čas na čtení, ale Zemana nevolím

vendy.z, 19. 1. 2018, 21.00

lidi jsou jak kafemlejne, Stránky znám přispívám...ale jestli to bude mít efekt? uvidíme

dasza, 19. 1. 2018, 20.07

Kdyby druhy kolo bylo uz tento viend..nebyl by cas na takove kraviny..lidi svuj nazor behem tydne nezmeni..a vim ze ucast bude mala.nebot to tam strasne noc lidi nechce hodit ani jednomu....no a bude to boj a jeste tyden po volbach se budou vzajemne si vysnivat.posmivat.lidi se urazet. A nadavat...a pak si zvyknou.prijmou to co je a budou cekat na dalsi volby;)))

Kamila Pecharová, 19. 1. 2018, 20.18

Šlo mi o nerozhodnuté a nebo informace pro ty, kteří ví o někom, komu by mohli otevřít oči..

Janako

Janako, 19. 1. 2018, 20.54

Je hezky,ze se snazis.Ja jsem se snazila minule a to jsem nenapsala jedine jmeno a pomalu jsem dostala za ten prispevek vynadano.A to jsem jen psala,at kazdy zvazi moznost jit volit.

vendy.z, 19. 1. 2018, 21.00

je to tak, kdo chce trošku něco objasnit lidi, kteří jsou o něčem dopředu přesvědčit...

Kamila Pecharová, 19. 1. 2018, 21.30

Já vím, čekala jsem že mě tu zadupou do země, ale přesto mi to nedalo!

vendy.z, 19. 1. 2018, 21.01

doufám, že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí! Bydlím kousek od Havlova Hrádečku, znám osobně nejbližší spolupracovníky Havla,...

KackaPJ, 21. 1. 2018, 23.39

My zase kousek od jeho domu v Praze

Lenourecek, 19. 1. 2018, 20.05

Stejně si z toho ten, kdo nechce nic nevezme

Kamila Pecharová, 19. 1. 2018, 20.12

Ano, Zemanovi voliči to jistě číst nebudou, protože je to "nezajímá" ale dala jsem to sem pro ty nerozhodnuté a pro ty, kdo by chtěli mít po ruce argumenty a mohli otevřít oči známým, kteří ho volí.. Je to do očí bijící

vendy.z, 19. 1. 2018, 21.03

Zeman nevedl žádnou kampaň, jen 5 let objížděl i malá města se svým programem za peníze nás všech...

Kamila Pecharová, 19. 1. 2018, 21.31

Přesně!!! Zajímal by mě argument jeho voličů

KackaPJ, 21. 1. 2018, 23.41

Jeho voliči jsou spokojení, je to "jejich prezident". Chová se jak oni... Kouří, pije, mluví, jak se mu zlíbí... To, že nám dělá ostudu, že si spousta lidí z okolí nahrabe, a že nás táhne zase na východ, nikoho z těchto voličů nezajímá, neřeší to, je to pod jejich rozlišovací schopnosti...

vendy.z, 22. 1. 2018, 20.39

Dneska ty průzkumy vypadaly dobře, tak uvidíme...

vendy.z, 19. 1. 2018, 21.02

třeba ano, naděje je nádherná věc

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů