Polévka Ančka

zobrazeno 344×

Vloženo: 31. 1. 2020 17.06

Ančka je cibulovo-bramborová polévka, která rozhodně stojí za vyzkoušení.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 12. 8. 2021, 17.56

Já jsem vždy dělala ze starého receptu mé babičky, ale děti mi to nechtěli nikdy jist, pak jsem to nějak probírala s kamarádkou u kávy a ta mi doporučila koprovou omáčku z této stránky https://mlsnavarecka.cz/…se-smetanou/ a je to úplná bomba. Dětičky by mi to jedli furt. Takže za mě mohu vřele doporučit.

jako rychlovku pro kluky dělám i sladké nudle,milují je.

tersmet, 14. 9. 2020, 16.18

Tohle je téma, které řešim už dlouhou dobu. V práci často nestíhám zajít na oběd a musím to řešit jinak.. většinou si snažím vařit jídlo do krabičky, ale i to nejde vždy stihnou a pak bych skončila na tyčinkách a nezdravých věcech. Vždy mám v práci proteinovou polévku od Proslim tuto https://www.proslim.cz/hubnuti/proteinova-polevka/ a když je nouze, tak ji prostě zaliju vodou a mám rychlé a zároveň i zdravé jídlo. Občas si dám i ovesnou kaši, ale teplá polévka lépe nahradí oběd.

Dudu, 27. 5. 2020, 11.37

Díky za tip na vločkovou polévku, hned zitra ji zkusím malý ji zatím vše, tak snad mu bude chutnat. Já má pro případ nouze. Zda v mrazáku nějakoi rozmicovanou zeleninu (mrkev, cuketa, řepa, celer, petržel...), kterou hodím do testovin nebo kuskusu a k tomu vařené vejce.

jitka46

jitka46, 16. 4. 2020, 23.01

Většinou mi vaření nezabere víc než půl hodiny takže nikdy nespěchám a hlavně plánuji dopředu.

Zdeňka S., 1. 3. 2020, 6.31

Skvělé rychlovky, těstoviny se sýrem a s kečupem děti snědí kdykoliv

jitka46

jitka46, 26. 4. 2020, 23.22

Vždyť ten kečup to akorát všechno pokazí...

Janako

Janako, 28. 2. 2020, 16.22

Vločky máme rádi, ale do polévky bych určitě dala ještě nějakou zeleninu.

Katka Alex, 23. 2. 2020, 21.15

U nás se do těstovin vždycky dával česnek a konopný olej, vřele doporučuji 😉

snany, 8. 2. 2020, 22.37

Vločkovou by u nás nikdo nejedl. Těstoviny se sýrem jsou klasika. Jo a bylinky jsou pro třetí a druhého synonymum pro jed Zelená není u nich dobrá barva

Minnie, 6. 2. 2020, 18.35

Z tohohle bych já neuvařila. V polévce vždy musíme mít zekeninu, alespoň mrkev. A těstoviny s omáčkou, v případě nouze kečup. Jinak je nikdo u nás nejí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů