Počet dárků

zobrazeno 938×

Vložil(a): Katka, 15. 12. 2015 10.03

Maminky více dětí, dostanou vaše děti stejný počet dárků (pod jedním stromečkem) nebo aby nežárlily, máte pro obě stejně? Mě vyšlo pro dceru 7 dárků a pro syna 5. Nerada bych, aby se třeba dcera synovi posmívala, že má dárků méně. Ještě bych jednu knížku mohla dát oběma, takže by to bylo alespoň 7 ku 6, co myslíte?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 17. 1. 2018, 15.13

to jsem neřešila a děti také naštěstí ne, ale chápu vaše obavy

Fuga

Fuga, 29. 11. 2016, 14.09

naši zatím počty neřeší, ale budu to počítat spíše po finanční stránce, i když jí nerozumí

Topik2, 16. 8. 2016, 11.17

Neresim počtem dárků kupuju jim za stejnou cenu...starší syn už rozdíl chápe takze ví že když má dražší dárek tak že sourozenec může mít za tu cenu dárků vic

Katka

Katka, 26. 12. 2015, 9.33

Tak to dobře dopadlo, dcera zcela strhnutá svými dárky, neřešila ty bratrovy a nepočítala je.

Minnie, 25. 12. 2015, 20.41

Snažili jsme se aby dostaly aspoň přibližně stejně, i když druhá dcera je miminko, ale bylo by hloupé kdyby starší měla x dárků a ona jen dva... Až budou starší, budeme se určitě snažit být spravedlivý, ale u druhé bude problém že vše už máme po prvorozené tak bude problém s vymýšlením

benca, 22. 12. 2015, 17.41

mam len jedno dieta, takze sa nemusi delit, to je vyhoda pre nu, ale keby mam dve tak by som urcite venovala obom rovnaky pocet darcekov

ivka1981, 19. 12. 2015, 16.01

Máme ani ne roční holčičku, také těch dárků bude mít méně než skoro čtyřletý klučina. Ale zatím to neřeším, on bude mít radost, ona určitě také. Příští rok se budu snažit dát oběma alespoň trošku stejně.

Martikoh, 16. 12. 2015, 23.41

Myslim, ze rozdil dvou darku neni velky problem. Zalezi i na veku deti, ale rekla bych, ze to deti resit takto nebudou. Spis podle toho, jestli dostanou co si praly. Pokud synovi treba tri darky udelaji velkou radost, tak i tak bych videla spokojenost na jeho strane )

Katka

Katka, 17. 12. 2015, 7.03

Dětské nářadí a koloběžka by měl být top.

Zuzka Čtvrtečková, 16. 12. 2015, 20.03

Záleží na věku u menších bych neřešila u větších vyřešila nějakou maličkostí (přívěskem, nebo měkkým darem)

Katka

Katka, 16. 12. 2015, 20.17

U malých bych taky neřešila, ale naši už umí počítat...kdybych to já aktivka neměla už vše zabalene, tak jsem mohla dát knížku do batůžku a hned by bylo o dárek míň. Dívala jsem se dnes na pastelky, ale ty lepší stály 270,- tak na to kašlu a budu doufat v inteligenci svých dětí, že nic přepočítávat nebudou.

dasza, 15. 12. 2015, 11.50

Neresim...syn(bude mu 5)ma vic darku(7)a o dost drazsi...dcera 18m nema rozum..dostane darky4 a o dost financne levnejsii.a strasne doufam ze se toho nikdy nedozuji.mi se to nelibi.vzdy ten srarsi potrebuje vic.popr.drazsi...a deti vedeme k neposmivani atd..a kdyz se zepta proc ma malo darku.rada mu to vysvetlim;) a kdyz dostane mura mala vic.tak on drazsi...stejne tak bych mohla resit ze klukovi se v lete koupilo kolo za xxx tisic.a holka nemela nic..to bych zesilela resit tak aby meli stejne..a hlavne kluk ma prani za vic penez a predstava ze budu vymyslet kraviny male.jen aby to mela za stejny prachy..uf...by me hraablo;)))

Katka

Katka, 15. 12. 2015, 12.23

Taky to tak vidím.

dasza, 15. 12. 2015, 12.37

Ja vidim jak kamaradka sili ze syn14let) z prvniho manzelstvi.dostane cosi za 4tis..a ona nakupuje pic...rocnimu klukovi aby ty 4tis taky utratila.a nebyl bitej...a zrovna o vikendu sedime. Ona rika este musim utratit 1500!!!!uf...to je neco na me....nikdy to nepochopim...)

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů