ORL

zobrazeno 893×

Vložil(a): dadinkamaminka, 9. 5. 2018 15.01

Tak jsme dnes byly na tom ORL. Syn má zánět středního ucha a velkou mandli.Takže se nám to potvrdilo a za měsíc má jít na operaci :( Rozmýšlím se,jestli ano nebo ne :( Má zas zánět vedlejších dutin,rýmu jak blázen,přitom skoro nic nevysmrká :( Doktor s emě taky ptal,jestli dobře slyší,že si myslí,že na to jedno ucho tolik dobře slyšet ani nemůže a že to vše dělá ta mandle. Tak co ted? Mám jít nebo ne? Bojím se té narkozy a komplikací,zase mě chytá panika :(

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Gabill, 12. 5. 2018, 21.55

Nám sa raz stalo, že malý zle počul z nádchy. Hlieny mu nastekali a zaľahlo mu z toho v ušiach. Ušná lekárka to riešila antibiotikami.

Janna, 11. 5. 2018, 19.14

Ať se rozhodneš jakkoli, tak to určitě bude správné Sama bych nevěděla, jak se rozhodnout. Ale jak tu píší ostatní - doktoři vědí, co dělají. Přeju brzké uzdravení.

klarike1

klarike1, 11. 5. 2018, 6.33

Já jsem v dětství měla zánět středního ucha každou chvíli, mandli mně netrhali. Taky bych se bála, ale pokud by nebylo vyhnutí, alespoň bych si zjistila, kde jsou dobří lékaři, protože některé nemocnice jsou hrůza. Dcera také měla už jednou zánět a rýmu má od nástupu do školky skoro pořád. jsou jí 4 roky, asi dvakrát už nám vytrhnutí mandle doporučovali, ale zatím vyčkáváme.

Mygara

Mygara, 10. 5. 2018, 19.06

rozhodování nezávidím, vše má své pro i proti a sama nevím, co je lepší

editak, 10. 5. 2018, 10.53

nojo, asi není na co čekat...jak je vidět, samo to neustoupí.

Cherrynka, 10. 5. 2018, 10.13

Teda s tím uchem je to horor. Měl to brácha, asi 4x a ta bolest je prý snad na umření.

Pavla H., 10. 5. 2018, 8.56

Budu držet pěsti...

snany, 10. 5. 2018, 8.04

Těžké rozhodnutí, budu držet palce aby jsi se rozhodla správně

Cherrynka, 10. 5. 2018, 10.14

Já právě nechala syna očkovat proti zánětu středního ucha, měl to brácha a je to prý děsná bolest

L.janicka.l

L.janicka.l, 10. 5. 2018, 19.47

Na co vsechno jsou ockovani uplne koukam

lazna, 10. 5. 2018, 7.53

Starší syn byl na operaci nosních mandlí. Kdyby nešel, tak by po nějakém roce už neslyšel. Obešli jsme ORL, protože nic neviděla. A doktor na foniatrii řekl, že musí na operaci. Po operaci nebyl tolik nemocný. Po pěti letech byl poprvé nemocný s uchem. A syn už nemá takový problém se sluchem co měl, ale mohl to mít lepší, kdyby se na to přišlo dříve. Operace netrvala dlouho.

Cherrynka, 10. 5. 2018, 10.14

U nás má taky mandle operovány kdekdo

Žofinka

Žofinka, 10. 5. 2018, 7.50

Pokud je ucpaný zvukovod mandlí dlouhodobě, tak je to blbé pro sluch, tak bych do toho šla

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů