Opravdu existují rodiče, co dokáží nechat miminko vyplakat?

zobrazeno 429×

Vloženo: 24. 10. 2017 10.49

Miminko se vyplakávat opravdu nemusí! Pláč je komunikace, tak to pochopme a naučme se dětskému pláči porozumět a ne ho jen zastavit a utlumit. Pláč je pro miminko a pro nás rodiče velmi důležitý...

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

martinazab, 19. 11. 2017, 19.20

Ja by somm ho nedokázala nechať plakať. Vždy ked zamrnčí, už idem k nemu.

Mygara

Mygara, 30. 10. 2017, 12.58

ono se to hezky píše, ale hůře dělá, nikdy jsem účelově nenechala dítě vyřvat, ale někdy zkrátka nebyla kapacita a možnost reagovat hned a dostatečně dlouho, např, ku druhého dítěte, když první také akutně něco potřebuje

Katka

Katka, 3. 11. 2017, 14.45

Ono stačí mít děti v dostatečné věkové vzdálenosti od sebe a pak takové situace nenastávají. Dnešní trend, rychle zpátky do práce, vyrábí děti těsně po sobě a rodiče jsou pak často zoufalí a moc to nezvládají. V tomhle jsou tedy opice mnohem chytřejší než lidi

Janako

Janako, 10. 11. 2017, 23.31

A co to je dostatecna vekova vzdalenost?15 let?

Fuga

Fuga, 28. 10. 2017, 6.48

také jsem toto nepraktikovala, ale někdy jsem si už také jen rezignovaně sedla a vyslala manžela ať zkusí nové kolečko, kde asi může být problém

snany, 26. 10. 2017, 20.18

Řekla bych, že existují, některé matky uvěří radám svých matek, babiček...Razím heslo každý ať si vychovává své děti podle sebe, pokud tím neomezuje ostatní. Já osobně nemám srdce nechat miminko plakat, i u větších dětí mi to láme srdce. Čím jsem starší jsem asi víc citlivější a empatičtější.

Katka

Katka, 3. 11. 2017, 14.42

Já jsem nešťastná z jednoho prvňáčka, co už třetí měsíc každé ráno brečí před svojí třídou a nikdo si ho nevšímá. Maximálně ho učitelka sjede, ať už toho nechá

Blankasiro, 3. 11. 2017, 22.25

Souhlasím s vámi, řídím se tímhle heslem i v dalších věcech ne jen co se týče uspávání. Ale samozřejmě by maminka neměla být uplně lhostejná k dětskému pláči.

jitkamety

jitkamety, 26. 10. 2017, 14.26

Takove matky ja nechapu...zrovna jsem se vratila z mesta kde jsem takovou matku zahledla,dite rvalo pres cele namesti a sla i tak do obchodu a kdyz se vratila tak mu nabidla energeticky napoj a rikala at uz nerve

Katka

Katka, 3. 11. 2017, 14.40

Energetický nápoj? To snad ne

dadinkamaminka, 3. 11. 2017, 15.01

Dneska je to normální cpát dětem tyhle nesmysly. KOlikrát jsem viděla pít kolu cca 6-7 leté dítě.

Katka

Katka, 3. 11. 2017, 15.07

V Americe se pije kola už z lahvičky. Bohužel pro zubaře je pak skoro téměř nemožné ty shnilé a rozpuštěné zuby zachránit.

jitkamety

jitkamety, 3. 11. 2017, 15.54

Bohuzel..dite bylo jeste v kocarku cca 2 roky...a rodina byla jine rasy takze co cekat

Furciferka

Furciferka, 9. 11. 2017, 0.04

Tak s rasou to snad nesouvisí, ne?

Lenča Pešková, 26. 10. 2017, 14.06

Nikdy bych malou nepolozila do postylky a zabouchla dvere. Jediny kdy nereaguju na jeji plac je kdyz me vedome bouchne nebo jinak ublizi. Oddelavam ji od sebe a odchazim. Kdyz to udela poprve tak ji upozornim ze takhle teda ne a kdyz to zopakuje tak ma hold smulu. Samozrejme spusti jeste vic a bezi za mnou a jde tulit, mazlit a hladit. Ale vickrat to neudela. Kdyz byla miminko a zaplakala tak jsem tam vzdy byla pro ni.

Kamila Pecharová, 25. 10. 2017, 21.13

Miminko je třeba pomazlit kdykoli jen chce! Někdy je to pro maminku unavující a možná je to, že si na to miminko zvykne a bude brečet a vyžadovat pozornost častěji, pravda. Přesto ale když se zamyslíme.. Jak dlouho bude trvat toto období? Pár týdnů, měsíců, rok či dva? Tak malá část života.. Potom se od nás děti už jen vzdalují.. Užijme si to, dokud to jde

Katka

Katka, 3. 11. 2017, 14.40

Moje řeč, nic netrvá věčně a v pubertě či v důchodu na tyto chvilku budeme vděčně vzpomínat.

Furciferka

Furciferka, 9. 11. 2017, 0.05

Hezky řečeno. Souhlas.

Adrianita, 25. 10. 2017, 17.26

Vlastně jsem článek ani nečetla, z jednoho důvodu, nikdy bych nenechala své miminko vyplakat. Malé dítě nemůže být samostatné a ani se nedá rozmazlit, potřebuje mámu.

Čertice, 25. 10. 2017, 11.02

Miminko bych určitě plakat nenechala ani si nemyslím, že je na tom něco dobrého miminka se mají chovat, vždyť byla celou dobu chovaná v bříšku a neumí být sami něco jiného je 4leté dítě a něco jiného miminko.

dasza, 25. 10. 2017, 9.25

Tezko to brat jednostranne..nenechavam vyrvat decka.ale neletim na jejich kviknuti.a presto nejsem otrok.mame lrasny vztah.a jsou samostatni a vi ze maj v matce oporu a kdykoliv muzou prijit..a ze se narvaly.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů