Odložení platby

zobrazeno 1034×

Vložil(a): jendakraus96, 5. 6. 2020 13.16

Dobrý den, máte někdo zkušenost s využíváním odložených plateb? Nakupuji často na MALL a teď mají nový způsob platby https://mallpay.cz/

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 28. 2. 2023, 9.49

Odložení platby bych tedy být tebou opakovaně nějak nedělala. Přece jenom nevíš kdy se jednoho dne ocitneš na druhé straně a já budu muset z dobré vůle dělat https://www.julu.cz investice do P2P abych tě nějak osvobodila. Přitom seš kamarádka a já na tobě nechci vydělávat, chci ti nějak pomoct.

petralak

petralak, 11. 6. 2020, 16.55

Jednou jsem chtěla nakoupit přes Twisto, kupovala jsem dražší věc přes nevyzkoušený eshop, ale přišlo mi, že po mě chtějí víc údajů než je potřeba, čekala jsem, že si platbu na účtě prostě zablokují na daný termín, jako to dělají obchody s jídlem a poté strhnou.. takže jsem se na to vyprdla a důvěřovala, že když je obchod prověřovaný přes Heureku s aktuálními recenzemi, že bude ok.

jancaan, 10. 6. 2020, 14.09

Kupuji jen to na co mám peníze. Nevyužívam to, ale chápu, že nekomu to třeba vyhovuje..

Lumi, 10. 6. 2020, 11.38

Používám Twisto, hlavně na eshopech, se kterými nemám moc zkušenosti a nechci se napálit.

Minnie, 10. 6. 2020, 6.59

Zkušenost nemám, přes internet moc nenakupuju a když už, tak jen to, na co mám peníze zrovna.

zuzkagodarova, 8. 6. 2020, 9.53

nechapem naco nieco odkldat, ci zase iba reklama?

dadinkamaminka, 7. 6. 2020, 15.51

Já s tím zkušenosti mám, třeba Twisto je super, ale jdou zaplatit jen 3 nákupy, pak si musíte zakládat twisto účet který není jistý, že vám schválí no, takže je to celkem na prd. Mall pay mi vždy zamítnou a příteli také 😒

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 6. 6. 2020, 20.53

Já tyhle věci nepoužívám mám pocit, že to chce osobní údaje a i platební kartu a to se mi nechce

patricia077

patricia077, 6. 6. 2020, 15.14

Vím o tom, ale nevyužívám a ani nechci

rezagasparova, 5. 6. 2020, 19.12

My máme s tím dobrou zkušenost. V aplikaci se zaregistruješ, poprvé můžeš nakoupit za 2000 a pak ti to navyšují. Neber to jako nákup něčeho na co teď nemáš. Spíš když jsi objednáváš do mall boxu.Objednáme a až si zboží prohlídnu že opravdu přišlo tak hned zaplatím. Kdyby se ti nelíbilo nebo nebylo v pořádku zboží vrátíš a nemusíš čekat na vrácení peněz.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů